Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Інвестування»

2020-04-08 - 2020-04-10

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 р. 8 – 10 квітня 2020 р. на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування» (далі – Олімпіада). Для участі у ІІ турі Олімпіади від закладів вищої освіти запрошуються студенти ІІ-IV курсів (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) – переможці І етапу Олімпіади (до трьох осіб).

ІІ етап Олімпіади буде проходити у 2 тури:

• перший тур – тестування (на платформі Moodle);
  • другий тур – розрахункові завдання.

Тестові завдання будуть базуватися на наступних темах: «Методологічні основи інвестування», «Суб’єкти та об’єкти інвестиційної діяльності», «Організаційно-правове регулювання взаємодії суб’єктів інвестиційної діяльності», «Інвестиції у засоби виробництва», «Теорія вартості грошей у часі та її врахування в інвестиційних розрахунках», «Аналіз та оцінка грошових потоків», «Інвестиційні проекти та оцінювання їх ефективності», «Аналіз інвестиційного проекту в умовах ризику», «Оцінювання фінансових інструментів», «Інноваційна форма інвестицій», «Залучення іноземного капіталу».

Розрахункові завдання будуть базуватися на наступних темах: «Теорія вартості грошей у часі та її врахування в інвестиційних розрахунках», «Аналіз та оцінка грошових потоків», «Інвестиційні проекти та оцінювання їх ефективності», «Аналіз інвестиційного проекту в умовах ризику», «Вартість та структура інвестиційного капіталу».

Оргкомітет запрошує до співпраці. Для формування банку конкурсних завдань кожний ЗВО, який бере участь в Олімпіаді, може надіслати на адресу оргкомітету свої варіанти задач та алгоритми їх розв’язання (до 1 березня 2020 р.).

Програмою Олімпіади передбачено:

8-9 квітня 2020 р. – дні заїзду, реєстрація та поселення учасників олімпіади;

9 квітня 2020 р. – виконання конкурсних завдань ІІ етапу Олімпіади (закінчення о 17.30);

10 квітня 2020 р. – оприлюднення результатів (9.00); робота апеляційної комісії (9.00 – 10.00); підбиття підсумків і нагородження переможців (з 11.00); екскурсійна програма (з 13.00).

Реєстрація учасників Олімпіади буде проводитись 8 квітня (з 10.00 до 16.00) та 9 квітня 2020 р. (з 8.00 до 10.00) у холі центрального корпусу університету, який знаходиться за адресою: м. Полтава, Першотравневий пр-т, 24. Проїзд від Київського залізничного вокзалу – тролейбусом № 1; Південного залізничного вокзалу – тролейбусами № 1, 2, 4, 6 або маршрутним таксі; з автовокзалу – тролейбусом № 6 або маршрутними таксі № 43, 44, 51, 52 до зупинки «Краєзнавчий музей». Від’їзд учасників – 10 квітня.

Переможці Олімпіади затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України та нагороджуються відповідними дипломами.

Учасники Олімпіади обов’язково повинні мати при собі паспорт та студентський квиток. Для учасників та керівників команд під час проведення Олімпіади Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пропонує місця в готелях міста відповідно до можливостей та бажань учасників. Просимо всіх учасників заздалегідь повідомити про свої наміри щодо проживання.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок закладів вищої освіти, у яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу учасники мають придбати заздалегідь самостійно.

Анкети учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади просимо надсилати до 1 березня 2020 р. на електронну пошту Ekonomica@nupp.edu.ua та поштою на адресу оргкомітету: 36011, м. Полтава, Першотравневий пр-т, 24, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», оргкомітет Олімпіади з дисципліни «Інвестування».

Анкети, надіслані пізніше 1 березня 2020 року, оргкомітетом розглядатися не будуть. Після отримання заявки електронною поштою на Вашу адресу буде вислано підтвердження та програма олімпіади. Друкований варіант анкети ОБОВ’ЯЗКОВО мати при собі на момент реєстрації учасників Олімпіади (форма анкети додається).

До уваги студентів-учасників! Прохання бути забезпеченими калькулятором для проведення розрахунків (використання мобільних телефонів – заборонено).

Для ефективної організації олімпіади просимо всі ЗВО, що мають намір брати участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування», до 5 березня 2020 р. повідомити прізвище та контактний телефон відповідальної особи від ЗВО.

Довідки за телефоном: (099) 965 39 89 – кафедра економіки, підприємництва та маркетингу, Чевганова Віра Яківна (завідувач кафедри).