2019-08-28

Найбільша європейська технологічна компанія відкриває навчально-науковий центр в ПолтНТУ

4-5 вересня 2019 року у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбудеться IV Міжнародний галузевий форум «Видобуток. Капітальний ремонт. Інтенсифікація»

Форум стане майданчиком для обговорень та конструктивного діалогу провідних учасників нафтогазового ринку, іноземних гостей та лідерів сервісних компаній.

На заході очікується більше 200 учасників, 40 компаній та 30 спікерів, які розглянуть найактуальніші питання, знайдуть шляхи вирішення важливих проблем у нафтогазовій галузі.

Кращі представники галузі поділяться своїм досвідом і реалізованими проектами. Серед спікерів – Віталій Вітрик, генеральний директор «НТП «Бурова техніка», Мачей Зелінскі, генеральний директор компанії «Siemens», Вадим Мащіков, директор Департаменту по виробництву та капітальному будівництву Smart Energy, Роман Опімах, виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України, Ігор Мохній, директор ТОВ «УГВ-Сервіс», та багато інших.

Програма форуму дуже насичена: дискусії, круглий стіл від СПБУ «Спілка буровиків України», Siemens Day, презентації обладнання і технологій (ТОВ «Сервіс Ойл», ТОВ «НТП «Бурова техніка», ТОВ «Укрспецгеологія» та ТОВ «Пайлот дріллінг текнолоджіз»).

У рамках форуму відбудеться презентація і відкриття навчально-наукового центру Siemens – результат співпраці ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка з міжнародними партнерами. Це дає унікальні можливості для студентів університету вивчати передовий досвід кращих європейських компаній.

Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися і відвідати подію.

Акредитація відкрита до 12:00 3 вересня 2019 року за телефоном: (066) 460 40 56, Юлія Олександрівна Дорошенко.

Медіа-центр ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка