2020-11-25

Подаруємо дітям свято: волонтери політехніки запрошують приєднуватись до благодійної акції!

Карантин не стане перешкодою для традиційної благодійної акції, яку проводить студентське самоврядування до Дня Святого Миколая. Щороку волонтери збирають іграшки, солодощі і канцтовари, пакують подарунки та радують дітей у притулках, реабілітаційних центрах, інтернатах.

«Все ближче і ближче новорічні свята. Але не кожна дитина зможе відсвяткувати їх у теплому сімейному колі. Тому студентське самоврядування оголошує збір іграшок та канцтоварів для дітей позбавлених батьківського піклування. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої акції. Подаруємо дітям свято разом!» – прокоментував Олександр Дроботя, голова профспілкового комітету студентів та аспірантів Полтавської політехніки.

Збір триватиме до 10 грудня включно.

Важливо! Волонтери не приймають грошові внески чи пожертви – приймаються іграшки, дитячі книги, канцтовари і солодощі.

Благодійники будуть відзначені спеціальними подяками, а про підсумки акції буде підготовлений звіт.

На початку цього року студенти стали чарівниками для дітей, які перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації. Окрім подарунків, волонтери перевтілилися у казкових героїв і влаштували новорічне свято.

Щоб передати речі, телефонуйте за номером: (099) 40 81 051

Медіа – центр