2022-03-21

Політехніка запрошує студентів із зон бойових дій для продовження навчання за програмами внутрішньої академічної мобільності

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пропонує закладам вищої освіти, розташованим у зоні активних бойових дій продовжити освітній процес для здобувачів вищої освіти за програмами внутрішньої академічної мобільності.

Спираючись на позитивний досвід реалізації програм внутрішньої академічної мобільності, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкритий для допомоги студентам із закладів вищої освіти, розташованих у зонах бойових дій.

Університет має усі необхідні засоби для забезпечення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання і надає доступ до навчально-методичних матеріалів для здобувачів вищої освіти за спеціальностями і освітніми програмами у 20 галузях знань:

Для реєстрації здобувачів в системі дистанційної освіти Полтавської політехніки достатньо надати мінімально необхідний перелік інформації:

1) Прізвище, ім’я, по-батькові здобувачів вищої освіти, які потребують отримання освітньої послуги на принципах академічної мобільності

2) Їх контактні дані (телефон та адреса електронної пошти)

3) Рівень освіти, курс, спеціальність та освітня програма, за якою вони здобувають освіту

4) Перелік освітніх компонент, передбачених індивідуальним навчальним планом здобувача на поточний семестр.

Електронна адреса для листування:

rector@nupp.edu.ua

vstup@nupp.edu.ua