2022-01-04

«Укрпошта» випустила мільйон конвертів із зображенням гобелену «Коляда» викладачки і художниці Ольги Пілюгіної

«Укрпошта» випустила 1 мільйон конвертів із зображенням гобелену «Коляда» відомої художниці, членкині Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, доцентки кафедри образотворчого мистецтва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ольги Пілюгіної.

У каталозі художних маркованих конвертів доступний конверт із зображенням гобелену «Коляда» відомої художниці, членкині Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, доцентки кафедри образотворчого мистецтва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ольги Пілюгіної. Загальна кількість випущених «Укрпоштою» художніх конвертів – 1 000 000 екземплярів, придбати які зможе кожен бажаючий.

«Щиро пишаємося творчими досягненнями нашої талановитої колеги, людини з неординарним світоглядом та багатим внутрішнім світом, чиї  твори вражають поєднанням кольорів та витонченістю ліній – Ольги Євгеніївни Пілюгіної. Знання, досвід та залюбленість у власну справу викладачка щедро передає студентам, невтомно шліфуючи багатогранність юних талантів та популяризуючи народне мистецтво серед сучасної молоді.

Нещодавно полтавці та шанувальники таланту мали змогу ділитися  отриманими приємними враженнями від побачених робіт художниці  у Полтавському  художньому музеї імені Миколи Ярошенка, а тепер її твором – зображенням однієї з найзнаковіших робіт зможуть милуватися значно більше людей. Зичимо життєвого натхнення, творчих звершень  та здобутків!», – прокоментувала кандидатка  мистецтвознавства, членкиня   Національної спілки художників України, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тетяна Зіненко.

Ольга Пілюгіна – художниця, заслужений майстер народної творчості   України, членкиня Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, володарка гранту Президента України. Її високохудожні твори неодноразово експонувалися у кращих виставкових залах, провідних музеях країни, твори талановитої мисткині також виставлялися у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

Наразі до 10 січня у Музеї історії Києва триває персональна її виставка «Роздуми».

Раніше виставка художниці Ольги Пілюгіної «Обраний шлях» експонувалася у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, а її персональну виставку «Сад пісень»  у Центрі сучасного мистецтва Національного  університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка» відвідало близько тисячі полтавців.

Медіа-центр