Освітня програма «Проектування і спорудження об’єктів газонафтовидобувного комплексу»

Освітня програма «Проектування і спорудження об’єктів газонафтовидобувного комплексу»

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

192 Будівництво та цивільна інженерія

Освітня програма

Проектування і спорудження об’єктів газонафтовидобувного комплексу

Освітній ступінь

Магістр

Вступні випробування

  • Єдиний вступний іспит іноземної мови
  • Фаховий іспит за спеціальністю

Вартість навчання

  • Денна: 9850 грн. за семестр
  • Дистанційна: 8500 грн. за семестр
  • Заочна: 7500 грн. за семестр

Короткий опис програми

Студенти набувають навиків проектування, спорудження, експлуатації будівель та споруд газонафтовидобувного комплексу, обстеження, оцінювання технічного стану, розробки заходів щодо їх ремонту, реконструкції та підсилення, раціонального проектування та реконструкції існуючих, експлуатації та утримання.

Студенти навчаються використовувати нормативну літературу, визначати технічний стан будівель, споруд і будівельних конструкцій, виконувати розрахунки нових конструкцій та таких, що підсилюються, розробляти проекти будівель, споруд, виконувати креслення у відповідності до діючих нормативних вимог. Приділяється значна увага використанню BIM-технологій та новітніх стлезалізобетоних конструкцій .у проектуванні будівель і споруд.

За результатами навчання студенти отримують диплом магістра; кваліфікація: магістр будівництва та цивільної інженерії за ОПП «Проектування і спорудження об’єктів газонафтовидобувного комплексу».

Переваги програми

Можливість навчання та стажування за кордоном

Студенти мають можливість навчатися за програмами Erasmus+, DAAD у Technische Hochschule Lübeck - University of Applied Sciences (Любек, Німеччина).

Спільна магістерська програма існує за спеціальністю «Будівництво» з Білостоцькою Політехнікою (Білосток, Польща).

Основні дисципліни фахової підготовки

Магістранти, окрім обов’язкових дисциплін за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» мають змогу оволодіти наступними спеціалізованими курсами циклу професійної підготовки: Конструкції споруд спеціального призначення ГНДК; Проектування об'єктів ГНДК; Надійність будівель і споруд ГНДК; Системи автоматизованого проектування металевих конструкцій ГДНК; Комп'ютерні технології у проектуванні та наукових дослідженнях будівель і споруд; Методика граничних станів і нормування навантажень; Антикорозійний захист конструкцій ГНДК; Проектування та експлуатація складів нафти та нафтопродуктів; Основи технології видобутку, підготовки, транспортування і зберігання нафти і газу; Технічна експлуатація та підсилення металевих конструкцій ГНДК; Конструкції газонафтопроводів і газонафтосховищ.

Посади, які можуть обіймати випускники

Магістр має підготовку, зорієнтовану на науково-дослідницьку та викладацьку роботу, але також може виконувати всі функції замовника будівництва, проектувальника та будівельника в організаціях різних форм власності. Випускники освітньої програми успішно працюють у відділах архітектури, будівництва, управліннях житлово-комунального господарства виконавчих комітетів міських, районних та обласних рад, адміністрацій та територіальних громад, можуть працювати у управляючих компаніях та ОСББ, інженерами в галузі цивільного будівництва (проектно-кошторисна та виробничо-управлінська робота, нагляд за будівництвом, нагляд за експлуатацією будівель).

Працевлаштування: Державна компанія “Укртрансгаз” БМФ “Укргазпромбуд”; ГПУ “Полтавагазвидобування” (відділ капітального будівництва та управління з переробки газу та газового конденсату); ВАТ “Полтавагаз”, “Кременчукгаз”, “Гадячгаз” та ін.; Суспільне підприємство “Полтавська газонафтова компанія”; МЧС – управління з попередження і ліквідації відкритих нафтових та газових фонтанів Полтавська ВБФ БУ “Укрбургаз”; Яблунівське відділення з переробки газу “Укргазвидобування”.

Установи-партнери

ЗВО України, що здійснюють підготовку фахівців спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»; Український центр сталевого будівництва; Білостоцька Політехніка (Білосток, Польща); Technische Hochschule Lübeck - University of Applied Sciences (Любек, Німеччина); Державна компанія “Укртрансгаз” БМФ “Укргазпромбуд”; ГПУ “Полтавагазвидобування” (відділ капітального будівництва та управління з переробки газу та газового конденсату); ВАТ “Полтавагаз”, “Кременчукгаз”, “Гадячгаз” та ін.; Суспільне підприємство “Полтавська газонафтова компанія”; МЧС – управління з попередження і ліквідації відкритих нафтових та газових фонтанів; Полтавська ВБФ БУ “Укрбургаз”; Яблунівське відділення з переробки газу “Укргазвидобування”.

Додаткова інформація

Освітня програма «Проектування і спорудження об’єктів газонафтовидобувного комплексу» спеціальності “Промислове і цивільне будівництво” вперше в Україні організована у 1996 р. (перший випуск в 2001 р.).

Сторінка інституту: https://nupp.edu.ua/page/navchalno-naukoviy-institut-arkhitekturi-ta-budivnitstva.html

Сторінка кафедри: https://nupp.edu.ua/page/kafedra-konstruktsiy-iz-metalu-dereva-i-plastmas.html

Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/arhimb/

м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 013-Л, k42@nupp.edu.ua.

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: