Профорієнтаційна робота кафедри вищої та прикладної математики

Велика робота проводиться з учнями м. Полтави та області по підготовці до участі у конкурсі МАН з математики. Блажко Л.М. є керівником наукового гуртка математики полтавського обласного територіального відділення МАН України. Співробітники кафедри вищої та прикладної математики є постійними членами журі конкурсів-захистів МАН міського і обласного рівнів з дисциплін «Математика» і «Прикладна математика». Викладачі кафедри регулярно проводять підготовку переможців районного (міського) етапу конкурсів-захистів МАН до участі в обласному етапі, а також переможців обласного етапу до участі у всеукраїнському етапі. Підготовка відбувається в навчально-оздоровчому комплексі «Ерудит» в с. Потоки.

Викладачі кафедри щорічно проводять олімпіаду з математики для школярів міста та області.

Значною складовою діяльності кафедри є довузівська підготовка. Абітурієнти для покращання своїх знань та успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання відвідують підготовчі курси з математики.