Студентське життя кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем

Студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» ведуть активний спосіб життя, поєднуючи навчання з побудовою кар’єри. Так, у листопаді 2018 року студентки Гаврилишин Анна (501-ТН), Нікіфорова Карина (501-ТН) та Матяшенко Анна (202-ТН) взяли участь у міжнародному форумі “Perspektywy Women In Tech Summit” у м. Варшава (Республіка Польща), який спрямований на підтримку розвитку кар'єри молодих жінок в науці та технологіях.

Учасниці форуму “Perspektywy Women In Tech Summit” у м. Варшава

Приємною несподіванкою на форумі для нинішніх студентів стала зустріч з Івасько Іриною, яка є випускницею кафедри 2016 року.

Наші студенти і випускники гідно представляють українську науку по всьому світу, отримують новий цікавий досвід.

Щорічно у стінах ПолтНТУ проходить найвизначніша студентська подія року – загальноуніверситетський конкурс «Міс ПолтНТУ», в якому за титул кращої змагаються найвродливіші, найчарівніші та найталановитіші представниці структурних підрозділів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

У 2018 році конкурс "Міс ПолтНТУ 2018" пройшов 30 травня в кінотеатрі Wizoria Колос. За словами глядачів «тема конкурсу "Подруги Оушена. Війна за корону", місце проведення надали дещо містичного образу шоу, спостерігати за яким було одне захоплення».

Учасники конкурсу "Міс ПолтНТУ 2018"

Саме студентка спеціальності «Комп’ютерні науки» Гаврилишин Анна (501-ТН) стала представницею навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки на конкурсі і закономірно, що вона перемогла в номінації міс елегантність.

Гаврилишин Анна – міс елегантність ПолтНТУ

Гаврилишин Анна з групою підтримки

Наші студенти – високоосвічені культурні люди, які відвідують не лише заняття, а й долучаються до прекрасного у театрах та музеях міста.

Група 101-ТН під час відвідин Полтавського літературно-меморіального музею І.П.Котляревського

Під час навчання студенти не забувають, що у здоровому тілі здоровий дух, і активно займаються спортом, у тому числі і професійно. Так, студентка 4 курсу Бражник Дарія за підсумками 2017 року увійшла у топ 10 у номінації "Краща спортсменка 2017 року" з пауерліфтингу.

Дар’я Бражник у номінації "Краща спортсменка 2017 року" з пауерліфтингу

Нині Дар’я Бражник – чемпіонка Європи із пауерліфтингу серед юніорів. ЇЇ загальний результат у присіданнях, жимі лежачи та становій тязі 307,5 кг.

Крім того, Дарія Бражник стала кращою серед юніорок у ваговій категорії до 43 кг на Кубку України з пауерліфтингу. Дарія показала результат 128 кг у присіданнях, 73 кг у жимі та 110 кг у становій тязі. Таким чином Дарія Бражник за сумою трьох вправ набрала 311 кг і перемогла.

Дар’я Бражник – чемпіонка Кубка України з пауерліфтингу

Варто відзначити, що займатися пауерліфтингом Дарія почала саме у стінах університету під керівництвом тренерів Оксани та Юлії Гордієнко.

Тож студентське життя у студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» проходить весело і різносторонньо. Долучайтесь до цієї дружньої команди!