Розклад


Спеціальність

Підсумкова атестація

Дата

Час

Аудиторії

Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права

Туризм

Кваліфікаційний екзамен

16.06.2022

9:00

334, LENOVO

Облік і оподаткування

Захист кваліфікаційних робіт

21.06.2022

9:00

204 Ф

Фінанси, банківська справа та страхування

Захист кваліфікаційних робіт

21.06.2022

9:00

208 А

Маркетинг

Захист кваліфікаційних робіт

21.06.2022

9:00

106 А

Міжнародні економічні відносини

Захист кваліфікаційних робіт

21.06.2022

9:00

214 Ф

Облік і оподаткування

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

204 Ф

Фінанси, банківська справа та страхування

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

208 А

Менеджмент

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

318 Ц

Менеджмент (магістр, бізнес адміністрування)

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

334 Ц

Маркетинг

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

106 А

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

109 А

Міжнародні економічні відносини

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

214 Ф

Туризм

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

13:30

214 Ф

Економіка

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

103 А

Фінанси, банківська справа та страхування

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

208 А

Менеджмент

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

318

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

109 А

Туризм

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

214 Ф

Економіка

Захист кваліфікаційних робіт

24.06.2022

10:00

103 А

Менеджмент

Захист кваліфікаційних робіт

24.06.2022

9:00

318 Ц

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Захист кваліфікаційних робіт

24.06.2022

9:00

109 А

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки

Прикладна механіка

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

03 Л

Комп’ютерні науки

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

202 А, ASUS, LENOVO

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

05 Ф

Телекомунікації та радіотехніка

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

05 Ф

Комп’ютерна інженерія

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

202 А, ASUS, LENOVO

Автомобільний транспорт

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

03 Л

Галузеве машинобудування

Кваліфікаційний екзамен

23.06.2022

9:00

03 Л

Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою

Архітектура та містобудування

Захист кваліфікаційних робіт

21.06.2022

9:00

201 П

Будівництво та цивільна інженерія

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

306 Ц

Будівництво та цивільна інженерія

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

116 Ц

Архітектура та містобудування

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

201 П

Будівництво та цивільна інженерія

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

306 Ц

Будівництво та цивільна інженерія

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

114 Ф,

402 Ф

Архітектура та містобудування

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

201 П

Будівництво та цивільна інженерія

Кваліфікаційний екзамен

23.06.2022

9:00

306 Ц

Геодезія та землеустрій

Кваліфікаційний екзамен

23.06.2022

9:00

202 А,  LENOVO

Навчально-науковий інститут нафти і газу

Нафтогазова інженерія та технології

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

217 Ф

Нафтогазова інженерія та технології

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

219 Ф

Науки про Землю

Кваліфікаційний екзамен

21.06.2022

9:00

215 Ф

Нафтогазова інженерія та технології

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

217 Ф

Нафтогазова інженерія та технології

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

219 Ф

Гірництво

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

215 Ф

Екологія.

Технологія захисту навколишнього середовища.

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

335 Ц

Теплоенергетика

Захист кваліфікаційних робіт

23.06.2022

9:00

105 Ц

Теплоенергетика

Захист кваліфікаційних робіт

24.06.2022

9:00

105 Ц

Факультет філології, психології та педагогіки

Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Захист кваліфікаційних робіт

22.06.2022

9:00

302 Ц

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Кваліфікаційний екзамен

23.06.2022

9:00

310 П

Філологія

Кваліфікаційний екзамен

23.06.2022

9:00

334 Ц

Факультет фізичної культури та спорту

Фізична культура та спорт

Кваліфікаційний екзамен

22.06.2022

9:00

311 П

Фізична терапія, ерготерапія

Кваліфікаційний екзамен

23.06.2022

9:00

311 П