Спілка інженерів-нафтовиків (SPE)
Спілка інженерів-нафтовиків (SPE) – міжнародна некомерційна професійна організація спеціалістів нафтової промисловості. Метою організації є накопичення та поширення знань у галузі розвідки, розробки та видобутку нафти і газу, та пов'язаних з ними технологій.
Студентське відділення міжнародної спілки інженерів-нафтовиків, що діє на базі Національного університету “Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка” було відкрито 15 Червня 2017 року. Наше відділення спрямоване на поглиблення навчання та більш детальне ознайомлення з обраною спеціальністю студента. Всі бажаючі можуть безкоштовно до SPE (участь студентів – безкоштовна).
Місія SPE - збір, поширення та обмін технічними знаннями задля підвищення професійної компетентності спеціалістів галузі за допомогою конференцій, тренінгів, семінарів та публікацій наукових статей і журналів.
Керівний склад
Молодча Анастасія
Віцепрезидент
Агейчева Олександра
Представник
Зайцева Марія
Секретар
Петренко Тарас
Скарбник
Події
SPE Student Symposium & Professional Workshop
Шановний студенте, щиро запрошуємо Вас взяти участь у SPE Student Symposium & Professional Workshop в м.Полтава!
Коли: 21 березня
Де: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
Проживання в гуртожитку та участь у FIRST INTERNATIONAL GREEN OIL&GAS FORUM, в рамках якого буде проведено SPE STUDENT SYMPOSIUM – безкоштовно.
Унікальна можливість долучитися до нашого цікавого студентського заходу! Ми з нетерпінням чекаємо, щоб ви поділилися своїми думками та долучились до обговорення глобальних трендів у сфері нафтогазового бізнесу, інновацій та зеленої енергетики. Ваш виступ на нашому заході буде чудовою можливістю презентувати ваші ідеї та дослідження. Приєднуйтеся до нашої динамічної дискусії та розширюйте свій вплив разом з нами!
SPE Student Symposium & Professional Workshop
Шановний студенте, щиро запрошуємо Вас взяти участь у SPE Student Symposium & Professional Workshop в м.Полтава!
Коли: 07 вересня о 10:00
Де: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», або онлайн
Тема: "Складові енергетичної безпеки"
Проживання та участь у X Міжнародному галузевому форумі "Енергетична безпека - головний приорітет розвитку нафтогазової галузі України" безкоштовне!
Це ваша можливість взяти участь у нашому захоплюючому студентському симпозіумі! Чи бажаєте ви поділитися своїми думками про складові енергетичної безпеки? У вас є чудова можливість виступити на нашому заході і презентувати ваші ідеї та дослідження.
Терміни:
Подача заявок: 17 - 29 серпня
Відбір учасників: 30 - 31 серпня
Умови до оформлення:
Конкурсна робота і супровідні документи подаються українською або англійською мовою. Текст роботи друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм. Обсяг роботи до 11 сторінок. Робота повинна мати назву і зміст, список використаної літератури та анотацію, в якій визначено актуальність, мету, завдання, методи досліджень і результати роботи. До роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності), креслення та ілюстрації, скомпоновані на аркуші формату А4, презентація (до 10 слайдів), відомості про автора та наукового керівника.
Вимоги до оформлення тез доповідей: обсяг 1-2 повні сторінки формату А4 (міжрядковий інтервал 1,5 строки, поля: праве, ліве, верхнє – 20 мм, нижнє – 25 мм.). У правому верхньому куті вказати УДК, шрифтом Times New Roman, 14 пт, далі через 1 строку – ПІП, вчена ступінь, звання, назва організації авторів. Далі через строку прописними літерами шрифтом Times New Roman, напівжирним, 14 пт, вирівнювання по центру – назва докладу. Після назви через строку – текст доповіді шрифтом Times New Roman, 14 пт., абзац – 1,25. Графічний матеріал та рисунки некольорові в форматі JPEG. Робоча мова: українська, англійська
Наукові роботи, представлені на симпозіумі не повертаються.
До початку конкурсу буде видано збірник тез доповідей. Всі учасники симпозіума можуть подати тези до збірки (публікація безкоштовна).
Усі витрати, пов’язані з участю у симпозіумі, бере на себе вищий навчальний заклад або організація, представником якої є учасник конкурсу.
Кожен учасник має 10 хвилин для презентації.
Для реєстрації відскануйте QR-код на афіші або одразу перейдіть на Google-форму. Реєструйтесь та приєднуйтесь до нас!