Студентське самоврядування

ЛЕВЧЕНКО Валерій Григорович

Президент Студентського парламенту


СОСНІН Артем Олексійович

перший заступник президента


ЩУР-ДУНЕЦЬ Олекса Ігорович

заступник президента


ІСІЧЕНКО Анна Костянтинівна

заступник президента


МАНЖАЛІЙ Катерина Сергіївна

секретар Студентського парламенту


МОЛОДЧА Анастасія Сергіївна

заступник президента з навчально-наукової діяльності


ЖИТНИК Єлизавета Анатоліївна

керівник культурно-масового відділу


ДЕНДЕБЕРЯ Сергій Дмитрович

керівник центру по роботі з гуртожитками


КУЧЕРЕНКО Ксенія Анатоліївна

керівник редакційного відділу


НЕУСМЕХОВА Анастасія Сергіївна

керівник спортивного відділу


ШУРДУК Дарія Андріївна

керівник PR відділу


КУВАРЗІНА Анна Володимирівна

член Студентського парламенту


Голови студентських рад факультетів


БАБЕЦЬ Валентина Андріївна

голова студентської ради Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права


ОНИЩЕНКО Єва Олександрівна

голова студентської ради Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою


КУРИЛЮК Богдана Любомирівна

голова студентської ради Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки


ВОВК Юлія Олександрівна

голова студентської ради Факультету філології, психології та педагогіки


ОВЕРЧЕНКО Іван Костянтинович

голова студентської ради Факультету фізичної культури та спорту


МУЙЖНІЄКС Ілля Михайлович

голова студентської ради Навчально-наукового інституту нафти і газу

Студентський парламент ‒ це виконавчий орган студентського самоврядування, що має широкий спектр можливостей для студентів, безпосередньо охоплюючи усі сфери суспільного життя молоді, впливаючи на перебіг усіх процесів, що відбуваються в університеті. Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.

Волонтерська діяльність.

На початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну на території студентського містечка було відкрито волонтерський штаб. Активно працювати у цьому напрямку почали вже в березні 2022 року і робимо все можливе для наближення перемоги дотепер.

Що ж відбулося за цей час?

  • отримання вантажу гуманітарної допомоги від німецької благодійної організації "Mdantsane";
  • передача гуманітарної допомоги у місця активних бойових дій: м. Харків, м. Чернігів, м. Суми, м. Охтирка, м. Тростянець, с. Кириківка (Сумська область) та інші;
  • передача засобів індивідуальної гігієни, продуктів довготривалого зберігання, продукти харчування, теплі речі та ковдри для наших колег з "Чернігівської Політехніки";
  • освячення кількох сотень пасок для передачі військовим;
  • благодійні візити у шпиталі з військовими, які повернулися додому, серед них були евакуйовані з "Азовсталі";
  • на випускному бакалаврату 2023 року випускники передали дрон Мавік-3 військовим;
  • на посвяті першокурсника-2023 волонтерський штаб передав черговий дрон Мавік-3;
  • на постійній основі волонтерський штаб Полтавської політехніки займається плетінням сіток та активно передає їх військовим на передову;
  • було передано автомобіль на передову завдяки допомозі ректора університету Володимира Онищенка, звичайно, ми не могли його відправити пустим, тому автомобіль був завантажений гуманітарною допомогою та буржуйкою, яку власними руками змайстрував голова профкому студентів та аспірантів Олександр Дроботя;
  • акція "Окопна свічка - частина світла й тепла наших сердець для захисників України", ініціаторами якої стали студенти і викладачі кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Полтавської політехніки разом із завідувачкою кафедри Ліаною Олександрівною Птащенко, до якої долучились представники самоврядування.

Отже, волонтерський напрям є одним з пріоритетних у сучасних реаліях для студентства, тому розвиваємось та працюємо для наближення перемоги!

Культурно-масовий напрямок

Студентське самоврядування як організовує, так і долучається до великої кількості заходів, більшість з них - це благодійні концерти та мистецькі заходи, спрямовані на збори коштів на потреби ЗСУ.

Перший з них відбувся 1 червня 2022 року і мав однойменну назвою "Благодійний концерт на підтримку ЗСУ", гроші з якого були використані на придбання тепловізорів. 29 вересня 2022 р. був проведений Благодійний мистецький захід "Навчайся в Україні" з заохоченням студентів до розвитку навчально-наукової діяльності на Батьківщині.

Вперше на сцені Полтавської політехніки були запрошені зіркові гості PROBASS & HARDI з благодійною студентською вечіркою "Доброго вечора, ми з України!". Наступним став концерт у Полтавському фаховому коледжі нафти і газу "Національного університету імені Юрія Кондратюка", на зібрані кошти було придбано ще один дрон Mavic-3. Одним з найяскравіших для студентів політехніки став легендарний концерт рок-гурту "Без Обмежень", який відбувся 3 березня 2023 року, саме тоді кожен доєднався до донатів на ЗСУ. Навесні було організовано Благодійний концерт "Покоління сміливих" для усіх студентів Полтави на території нашого університету, кошти з якого пішли на придбання амуніції військовому штурмової бригади "ОДІН".

Неможливо не згадати легендарний концерт! Зіркові гості: Dzidzo, Олександр Пономарьов та Юрій Горбунов вперше на сцені закладів освіти! Концерт, який зарядив усю Полтаву своєю енергією. Також Студентське самоврядування разом з центром культури та творчості студентів сприяє максимальному розвитку студентських талантів. Вже другий рік поспіль проводиться шоу "Політехніка має талант", завдяки якому студенти мають можливість реалізуватися та заявити про себе всьому університету!

Полтавська Політехніка не зупиняється, а тільки рухається далі!

Studub

Взірцевим прикладом турботи адміністрації університету до студентсва є створення інноваційного простору для дозвілля серед студентів. Окрім того, Studhub Полтавської політехніки є сертифікованим пунктом незламності, обладнаним безперебійним постачанням в мережу інтернет завдяки Starlink, також обладнаний туалет для інклюзивних осіб, є материнська кімната. В Студентському Хабі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" розташовані штаб квартири Волонтерського штабу, Студентського парламенту, та профкому студентів та аспірантів, що засвідчує про тісну співпрацю та єдинство студентсва під час повномасштабного вторгнення. Окрім цього, в Студентському Хабі проводяться різноманітні заходи для студентів, дозвілля, гра у мафію, перегляд кіно, та багато чого іншого.

Спртивний напрямок

Студентське самоврядування пропагує здоровий спосіб життя. Самоврядування активно долучається до організації та проведення різноманітних спортивних турнірів, останнім прикладом є проведений турнір з стрітболу 3х3. Також самоврядування активно долучалось до проведення благодійного-спортивного заходу памяті війскьового Євгенія Браха (Малі). Де кожен пересічний громадянин нашого рідного міста міг долучитись до марафону, та обрати свій маршрут. Також за такий відносно короткий проміжок часу існування Факультету Фізичної культури та спорту, наші досягнення вже були помічени на рівні Офісу Президента України, представники студентського самоврядування мали нагоду бути присутніми на зустрічі з Президентом України Волдимиром Зеленським, де студент нашого університету мав нагоду задати питання нашому Головнокомандувачу, як йому вдається тримати таку потужну фізичну форму, на що він йому відповів що ми повинні постійно бути в тонусі "щоб рускіє нас боялісь". Ця фраза стала крилатою у народі України.

Студентське містечко

На території студентського містечка проводиться цілий ряд культурно-масових та спортивних заходів з метою організації студентського дозвілля.

В жовтні для мешканців студмістечка відбувся турнір з волейболу, в якому кожен гуртожиток мав змогу представити одну команду.

Ще однією цікавою подією став квест до Хелловіну. Студенти, що проживають в гуртожитках, створили неймовірні образи й активно долучилися до його проходження.

Студентське самоврядування разом із Студентською радою гуртожитків щорічно проводить інструктажі для першого курсу, при поселенні в гуртожиток.

Інформаційно просвітницький напрямок

Студентське самоврядування Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" активно співпрацює з практичним психологом університету, центром Гендерної рівності та уповноваженим з антикорупційної діяльності. Чимала увага приділяється проінформованості студентства. Студентське самоврядування створило оперативні групи швидкого реагування для студентів, щоб кожен студент мав отримувати останні новини серед життя університету.

Конструктивний діалог з адміністрацією

Прикладом підтримання діалогу між адміністрацією та студентством є відвідування ректором засідання Студентського самоврядування університету, спілкуючись зі студентами на важливі теми та тримаючи руку на пульсі студентського життя.

Результати роботи самоврядування нашого університету відмічені на всеукраїнському рівні завдяки активній співпраці Студентського парламенту з адміністрацією.

Студентському самоврядуванню в університеті відведена ключова роль в організації дозвілля студентів, надано право реально приймати участь в управлінні навчально-виховного процесу, створювати умови для самореалізації кожного студента, реалізації творчих, наукових чи організаторських здібностей.

Благодійна Вечірка "Доброго Вечора ми з України"

Благодійний Концерт "Покоління Сміливих"

Благодійний концерт Дзідзьо, Олександра Пономарьова Та Юрій Горбунова

Відкриття студентського Хабу

Волонтерська Діяльність Студентського Самоврядування

Гра у Мафію у Студхабі

День Молоді 2023

Зустріч з студентами 1 курсу

Зустріч з уповноваженим з антикорупційної діяльності

Зустріч Ректора з студактивом

Зустріч трьох політехнік

Квест для жителів студмістечка до Хелоуіну

Концерт "Без Обмежень"

Політехніка Має Талант 2023

Самоврядування політехніки з робочим візитом в Ірпінь

Спортивний Благодійний захід памяті Євгенія Браха (Малі)

Студенти політехніки у головному таборі країни

Студенти Полтавської Політехніки на форумі Studigital 3.0 у Університеті ім.Каразіна

Турнір з Стрітболу