Студентське самоврядування

 

 

Крендич Михайло

Президент студентського парламенту ПолтНТУ

 

Студентський парламент ПолтНТУ

Ключка Дмитро - перший заступник президента

Бечкало Неля - заступник президента з міжнародної діяльності

Сидорова Анастасія - заступник президента з навчально- наукового напряму

Передерій Ярослав - заступник президента з благодійного та військово-патріотичного напряму

Носатченко Марина - секретар студентського парламенту

Шапочка Ольга - куратор інформаційного напряму

Гаврилко Анастасія - куратор культурно-масового напряму

Арсенян Давид - куратор навчально-наукового напряму

Крутько Наталія - куратор благодійного та військово-патріотичного напряму

Жила Ігор – куратор спортивного напряму

Крутько Дмитро - куратор по роботі з гуртожитками

Голови студентських рад структурних підрозділів

Олешко Каріна – голова студентської ради Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту

Литвиненко Олександр – голова студентської ради Навчально-наукового інституту нафти і газу

Ясько Павло – голова студентської ради Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки

Соколова Ірина – голова студентської ради Навчально-наукового інституту архітектури і будівництва

Шиян Аліна – голова студентської ради гуманітарного факультету

Бондаренко Анна – виконуюча обов’язки голови студентської ради факультету фізичної культури та спорту

 

 

 

Студентський парламент ‒ це виконавчий орган студентського самоврядування, що має широкий спектр можливостей для студентів, безпосередньо охоплюючи усі сфери суспільного життя молоді, впливаючи на перебіг усіх процесів, що відбуваються в університеті. Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.

 

Здоровий спосіб життя

У 2018 році для реалізації даного напряму роботи було проведено ряд заходів, основні з яких: університетський чемпіонат з боулінгу, футбольні турніри, танцювальні флеш-моби. Здійснюється активна співпраця зі Спортивною студентською спілкою у Полтавській області. Також наші студенти у цьому році активно долучились до Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» та Всеукраїнського спортивного фестивалю-єднання “Ukraine Sport Fest”.

 

Наукові та освітні заходи

За підтримки адміністрації університету та активної позиції студентського парламенту в ПолтНТУ велика увага приділяється науці.

Найбільшим проектом студентського наукового товариства стала проведена у квітні 2018 року на базі ПолтНТУ ІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Студентська молодь ‒ рушійна сила держави».

Члени парламенту та студенти ПолтНТУ щорічно долучаються до участі у турнірі з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Участь представників студентського парламенту ПолтНТУ у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування (м. Суми).

 

Національно-патріотичні заходи

Нині надзвичайно актуальним постає питання виховання у молоді національно-патрічної свідомості, саме тому традиційно у стінах ПолтНТУ було проведено XII Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця», волонтерський загін "Volontaire PoltNTU" взяв участь у проекті «Школа волонтерів», також студенти університету проявили свої вміння і навички на щорічному обласному заході з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва».

 

Студентське містечко

На території студентського містечка було відкрито спортивний зал у гуртожитку №3. Кожного семестру проводиться турнір з міні-футболу серед команд мешканців гуртожитків. Активісти гуртожитків постійно прикрашають холи до щорічних загальних свят (Halloween, День студента, Міжнародний жіночий день).

 

Інформаційно-просвітницькі заходи

Студенти ПолтНТУ постійно долучаються до інформаційно-просвітницьких заходів університету та міста. Це і покладання, і мітинги, і дні вшанування, а також святкування, флешмоби та ін. Щорічно долучаємося саме до таких заходів, як: відзначення річниці визволення Полтави та Дня міста, святкування Дня захисника України, вшанування пам’яті видатного поета, великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, мітинг-реквієм з нагоди відзначення річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Всеукраїнського флешмобу «День вишиванки», річниці від дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея).

Студенти нашого вишу долучилися до встановлення нового Всеукраїнського рекорду – безперервне читання поезії українською мовою.

 

Дозвілля студентів

План виховної роботи університету передбачає її здійснення у освітньому та поза освітньому процесі. Студентський парламент бере участь та надає допомогу у різноманітних заходах, які проходять в університеті та за його межами.

Збірна команда ПолтНТУ перемогла в традиційному Фестивалі міського кубку КВН.

Протягом року студентський парламент організував такі загальноуніверситетські конкурси як «Міс ПолтНТУ – 2018», «Студент року ПолтНТУ – 2018» та «Дебют першокурсника», де талановита молодь має змогу проявити себе.

У листопаді відбувся Благодійний бал «Допомогти так легко», де студенти ПолтНТУ були одними із організаторів.

Напередодні Міжнародного дня студента, відбувся наймасштабніший та найграндіозніший проект року – «Наша єдина студентська родина», до якого традиційно долучилася і команда ПолтНТУ.

 

Міжнародна діяльність

Делегація Полтавського національного технічного університеті імені Юрія Кондратюка у складі: ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка, проректора з наукової та міжнародної роботи Світлани Сівіцької, та членів студентського парламента взяла участь у конференції студентського самоврядування штату Флорида, США «Florida College System Student Government Association Conference», яка проходила на базі Palm Beach State College. У конференції взяли участь понад 200 представників студентського самоврядування 28 державних коледжів штату Флорида, США.

 

Конструктивний діалог з адміністрацією

Прикладом підтримання діалогу між адміністрацією та студентством є відвідування ректором засідання Студентського самоврядування університету, спілкуючись зі студентами на важливі теми та тримаючи руку на пульсі студентського життя.

Результати роботи самоврядування нашого університету відмічені на всеукраїнському рівні завдяки активній співпраці Студентського парламенту з адміністрацією.

 

Студентському самоврядуванню в університеті відведена ключова роль в організації дозвілля студентів, надано право реально приймати участь в управлінні навчально-виховного процесу, створювати умови для самореалізації кожного студента, реалізації творчих, наукових чи організаторських здібностей.

Університетський чемпіонат з боулінгу

Футбольні турніри

 

Зимові види спорту

 

Зустрічі студентів

 

Патріотичний куточок студентського містечка

Проведено турнір з міні-футболу серед команд мешканців гуртожитків

Благодійні концерти

 

Ice Bucket Challenge студентів ПолтНТУ

Ice Bucket Challenge ректорату ПолтНТУ

НОК «Ворскла»

 

Центр студентського дозвілля
«Time for students»

 

ПолтНТУ – це бренд

Мала зала засідань вчених рад факультетів
та студентського самоврядування

Наші перемоги

Студентське телебачення Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Канал на Youtube