І Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні координати розвитку особистості»

2020-06-02 12:25 - 2020-06-03 12:25

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ КООРДИНАТИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ» присвячена 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», яка відбудеться 2-3 червня 2020 року

Напрями роботи конференції:

1. Психолого-педагогічні особливості становлення та розвитку особистості в освітньому просторі.
  2. Психолого-педагогічні умови організації навчально-професійної діяльності молоді в умовах євроінтеграції: практико-орієнтований аспект.
  3. Розвиток творчості учнівської та студентської молоді.
  4. Проблеми інноваційної діяльності в освітніх закладах.
  5. Особливості збереження психічного здоров’я особистості в умовах освітнього середовища.
  6. Психолого-педагогічна допомога особистості в ситуаціях життєвих змін.
  7. Формування мотивації учасників освітнього процесу.

Місце проведення конференції: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Адреса: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.)

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За результатами конференції планується: підготовка збірника наукових матеріалів, програма конференції – 280 грн.

Для участі у науково-практичній конференції необхідно:

До 10 травня 2020 року подати до оргкомітету конференції матеріали для публікацій, відскановану копію поштового переказу про оплату, відомості про авторів за електронною адресою: kafpsyped@gmail.com

Інформаційний лист (pdf)