I тур Всеукраїнських олімпіад для вступників до Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

2021-02-08 08:30 - 2021-04-30 16:00

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує до участі в олімпіадах з математики, фізики, хімії, географії, англійської мови та біології.

Для участі в олімпіаді необхідно:

1. Зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YjWd2vKTJddJSf5SA
  2. Скачати завдання:
  3. Надіслати відповіді на е-мейл: olimpiada@nupp.edu.ua

(на титульному листі файлу з відповідями державною мовою необхідно вказати: конкурсний предмет, прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані (серія та номер), номер мобільного телефону)

До очного туру допускаються учасники, які наберуть не менше 75% балів.

«Проведення олімпіад визначено Правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» в 2021 році. До участі в олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту в рік проведення олімпіад. На усіх етапах олімпіад учасниками можуть бути учні 11-х класів поточного року, випускники минулих років (якщо вони не навчаються у вищих навчальних закладах освіти) Список учасників ІІ туру олімпіад оприлюднюється на сайті університету», – прокоментували в оргкомітеті.

При виконанні завдань забороняється користуватися довідниками, словниками, таблицями, картами, обчислювальними засобами, електронним обладнанням, засобами комунікації (інтернет, мобільні телефони тощо), крім засобів, що офіційно дозволені оргкомітетом, журі та затверджені протоколом. При виконанні письмових робіт, що підлягають шифруванню, забороняється використання будь-яких позначок, що сприяють дешифруванню робіт.

Участь безкоштовна! Реєструйся зараз – отримай +20 балів до ЗНО-2021 і більше переваг для вступу на обрану спеціальність!