IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)»

2022-03-30 08:30 - 2022-03-30 16:00

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 30 березня 2022 року на базі кафедри будівельних машин та обладнання відбудеться II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)»

Другий тур конкурсу відбудеться у два етапи: 1-й – рецензування праць (лютий–березень 2022 року); 2-й – підсумкова науково-практична конференція (30 березня 2022 року).

За результатами незалежного експертного рецензування авторам найкращих наукових робіт буде розіслано запрошення до участі у підсумковій науково-практичній конференції, під час якої відбудеться захист результатів досліджень та визначення переможців Конкурсу. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами, а їх наукові роботи оприлюднюються на веб-сайті університету. Автор наукової роботи, який не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, не може бути переможцем.

Підсумкова науково-практична конференція Конкурсу в онлайн-форматі відбудеться 30 березня 2022 р.

Контакти оргкомітету:

0506331703 Рогозін Іван Анатолійович

0506331652 Нестеренко Микола Миколайович

Шановні конкурсанти!

Доводимо до Вашого відома, що на підставі рецензій та відкритого обговорення наукових робіт згідно Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)» (див. рейтинг) авторів робіт запрошуємо до участі у підсумковій науково-практичній конференції конкурсу, яка буде проходити у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM.

Порядок представлення та захистів наукових студентських робіт буде здійснено відповідно реєстраційного номеру роботи (див. рейтинг).