ІІІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Проблеми інфокомунікацій»

2019-11-19 - 2019-11-19

Запрошуємо до участі вчених, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, докторантів, студентів, співробітників наукових установ і промислових підприємств у ІІІ Всеукраїнській науково-технічній конференції «Проблеми інфокомунікацій», яка відбудеться 19 листопада 2019 року.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі у конференції необхідно не пізніше 15.11.2019 року здійснити особисто реєстрацію та завантаження тез доповідей на сайті за адресою conf.itm.nupp.edu.ua.

Прийняти участь у конференції можна 19 листопада 2019 року відповідно до програми.

Матеріали конференції буде розміщено на WEB-ресурсі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою conf.itm.nupp.edu.ua

ЗАЯВКА

на участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-технічної конференції «Проблеми інфокомунікацій», яка відбудеться 19 листопада 2019 року здійснюється авторами особисто на сайті за адресою conf.itm.nupp.edu.ua.

Примітка! У разі виникнення труднощів з реєстрацією та завантаженням тез доповідей звертатися до секретаря. З приводу організаційних питань звертатися до секретаря оргкомітету.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1. Комп’ютерні та телекомунікаційні системи та мережі.

Секція 2. Інтегровані засоби інтелектуальних технологічних комплексів та систем.

Секція 3. Інфокомунікаційні системи і технології.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Загальні вимоги: Текстовий редактор – MS OFFICE WORD 2003 (2000). Формат сторінки – А4. Всі поля по 2 см. Шрифт Times New Roman. Міжрядковий інтервал основної частини тез – одинарний; шрифт – 14 пт., прямий, абзац – 1 см.

Обсяг тез – від однієї сторінки.

Примітка! Тези, які не відповідають вищезазначеним вимогам, завантажені пізніше 11.11.2019 року, розглядатися не будуть.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: очна, дистанційна.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ

Україна, 36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 24, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», навчально-науковий інститут інформаційних технологій і механотроніки.

Секретар – Черницька Ілона Олександрівна

тел. +380951545573,