ІV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Студентська молодь - рушійна сила держави»

2019-05-15 10:45

15 травня 2019 року о 10:45 у приміщені Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбудеться відкриття

ІV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Студентська молодь - рушійна сила держави». На цей масштабний захід залучено понад 90 активістів студентського самоврядування з України, Польщі, Вірменії, Нідерландів, Азербайджану, Сполучених Штатів Америки.

Метою конференції є: створення умов для розвитку талановитих та активних студентів; обговорення актуальних питань ролі студентського самоврядування у реформуванні вищої освіти України; розвиток академічної доброчесності; вирішення проблеми, з якими стикаються студенти в самоврядуванні та різних галузях науки.

Конференція буде проходити англійською та українською мовою із забезпеченням синхронного перекладу, що дає змогу обговорити актуальні питання студентського самоврядування та поділитися досвідом із міжнародними партнерами.

Програмою конференції передбачено Skype-зв'язок з студентською радою Американського університету в Вірменії. Також буде проведено тренінг Студентського парламенту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Такий обмін досвідом щодо особливостей функціонування студентського самоврядування вищих навчальних закладів України та Європи є дуже важливим та неоціненним для забезпечення інноваційного європейського орієнтованого розвитку нашої держави.