IX Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у контексті іншомовної підготовки фахівця»

2023-05-04 09:40 - 2023-05-04 12:40

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології у контексті іншомовної підготовки фахівця», яка відбудеться 4-5 травня 2023 року в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Мета конференції: обговорення актуальних питань застосування інноваційних технологій у процесі іншомовної підготовки здобувачів закладів вищої освіти, обмін досвідом, визначення перспектив подальших наукових досліджень.

Напрями роботи:

1. Актуальні проблеми іноземної філології та перекладознавства.
  2. Інноваційні методики та технології викладання іноземних мов у закладах вищої освіти.
  3. Слово і текст у просторі культури.
  4. Аспекти інтелектуальної власності в системі вищої освіти.

У рамках конференції спікери з London Metropolitan University проведуть майстер-клас «Communicative Technologies in FLT»
(Professor Jan Bamford, Head of Student Experience and Academic Outcomes, and Dr Nadia Rahab, MA Translation Course Leader and Senior Lecturer in Translation Studies).

Формат проведення конференції: дистанційний.

Мови конференції: українська, англійська, німецька, польська, французька. Мови подання статті в збірник – українська, англійська.

Підготовлені на основі доповідей статті будуть опубліковані після конференції у збірнику «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 5 Педагогічні науки: реалії та перспективи», унесеному до переліку наукових фахових видань категорії Б Наказом МОН України № 886 від 02.07.2020 (додаток 4)  з педагогічних наук (011 – Освітні, педагогічні науки, 012 – Дошкільна освіта, 013 – Початкова освіта, 014 – Середня освіта (за предметними спеціальностями), 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), 016 – Спеціальна освіта), із соціальної роботи (231 – Соціальна робота). Науковий часопис індексується в міжнародній наукометричній базі даних  Index Copernicus International (Республіка Польща).

Увага! Статті перевіряються на наявність плагіату. Науковий збірник буде представлений лише в електронній версії та розміщений на сайті видання у відкритому доступі.

Для участі в конференції  необхідно до 14 квітня 2023 року надіслати на електронну адресу nupp.conference2023@gmail.com у вигляді прикріплених файлів такі матеріали:

1. статтю (файл із назвою «Прізвище автора_стаття», наприклад: Іваненко_стаття.doc);
  2. заявку на участь у роботі конференції (Іваненко_заявка.doc);
  3. відскановану квитанцію (або фотокопію чека) про оплату вартості організаційного внеску (Іваненко_квитанція.jpg);
  4. обов’язково рецензію наукового керівника або витяг із протоколу кафедри з рекомендацією статті до друку (для учасників без наукового ступеня).

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

1. Участь у конференції з публікацією статті – 1400 грн. Публікаційний внесок сплачується після підтвердження інформації про прийняття матеріалів до друку.
  2. Участь у роботі конференції без публікації статті – 200 грн.

Кошти за участь у конференції необхідно переказати на розрахунковий рахунок Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

Отримувач: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

IBAN: UA778201720313201002201009727

Код ЄДРПОУ 02071100

Код призначення платежу: 25010100

Обов’язково в призначенні платежу вказати: Конференція кафедри загального мовознавства та іноземних мов; прізвище та ініціали автора.

Програма конференції Інформаційний лист