ХV Міжнародна науково-практична конференція «Академічна й університетська наука: результати та перспективи»

2022-12-02 09:00 - 2022-12-04 16:00

Реалізуючи угоду про співробітництво між Національною академією наук України та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,
2-4 грудня 2022 року  заплановано проведення XV Міжнародної науково-практичної конференції «Академічна й університетська наука: результати та перспективи», зокрема секція «Академічна наука» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди».

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Обговорення проблем фундаментальних та природничих наук, економіки, екології, техніки і технологій; презентація результатів спільних наукових досліджень учених Національної академії наук України та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; визначення перспектив розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція «Академічна наука» складається з трьох круглих столів:

-      Круглий стіл № 1 «СУСПІЛЬНІ ТА ГУМАНІТАРНІ НАУКИ»

-      Круглий стіл № 2 «ПРИРОДНИЧІ НАУКИ»

-      Круглий стіл № 3 «ВИРОБНИЦТВО, ТЕХНОЛОГІЇ, ІНЖЕНЕРІЯ»

За напрямами роботи конференції буде видано збірник наукових праць.

Робочі мови: українська, англійська.

ZOOM

Тема: Секція "Академічна наука"
Час: 2 грудня 2022 14:00

Підключитися (Zoom)

Код доступу: 021222

ВИМОГИ ДО ПОРЯДКУ ПОДАННЯ Й ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ

• наукові матеріали, 3-5 сторінок, оформлюються за таким планом: актуальність, мета, методика та організація дослідження, результати дослідження, висновки, література;
    • перед змістом матеріалів подається УДК, назва (посередині), по правому краю ПІБ автора, місце роботи, електронна адреса;
    • матеріали приймаються до 05 грудня 2022 року на електронну адресу v171@nupp.edu.ua

УДК 159.923.2:378.22-051

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ТА ІДЕЇ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ ЩОДО СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ
Іваненко Г.С.
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
dorenko@ukr.net

• Електронна версія подається у форматі *.doc. Шрифт Times New Roman кегль 14, через 1,5 інтервали; поля: зліва – 20 мм, зверху та знизу – 20 мм, справа – 20 мм, папір – А 4.

Відповідальність за зміст та грамотність матеріалів конференції несуть автори. Наукові матеріали, які не відповідають вимогам та надіслані пізніше зазначеного терміну, не розглядатимуться і не повертатимуться.

З питань подачі та опублікування матеріалів конференції

+380532573220, +380672840732, v171@nupp.edu.ua – Максюта Наталія Сергіївна, доктор філософії, начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення навчального процесу.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який розташований за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.