Міжнародна науково-практична конференція «РОЗВИТОК ФІНАНСОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ: ЗАГРОЗИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

2019-10-15 09:00 - 2019-10-15 16:00

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Актуальні проблеми та перспективи розвитку ринку фінансових послуг: світовий досвід та українські реалії.
  2. Забезпечення фінансової безпеки України в сучасних економічних умовах.
  3. Сучасні тенденції та напрями розвитку грошово-кредитного ринку України.
  4. Управління фінансами суб’єктів підприємництва: проблеми теорії та практики.

Робочі мови: українська, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 27 вересня 2019 року направити заявку на участь у конференції, тези доповіді обсягом до 3-х сторінок та копію квитанції про оплату організаційного внеску на електронну адресу k52@nupp.edu.ua. У заявці вказати формат участі. Одержання тез доповідей та заявки на участь повинне бути обов’язково підтверджено повідомленням оргкомітету про отримання на вказану Вами електронну адресу. У випадку неодержання такого підтвердження просимо звернутися до Оргкомітету.

Вимоги до порядку подання та оформлення тез доповідей

• перший абзац – УДК, з нового рядка посередині сторінки прізвище, ім’я та по батькові авторів (повністю), напівжирний курсив;
  • другий – посередині сторінки посада, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (навчання), курсив;
  • третій – посередині сторінки назва доповіді великими літерами;
  • далі розміщується текст доповіді, текстовий редактор – Microsoft Word, формат сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова, поля – 25 мм; гарнітура – Time New Roman, кегель – 12, міжрядковий інтервал – 1,0, стиль – Normal, абзацний відступ – 1 см;
  • посилання в тексті оформлюють у квадратних дужках – [2, с. 56];
  • список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і має бути оформлений відповідно до стандартів бібліографічного опису;
  • назва файла повинна відповідати прізвищу та імені учасника конференції латиницею (наприклад, Ivanenko_Petro.doc).

Зразок оформлення тез доповіді

Іваненко Петро Андрійович,

кандидат економічних наук, доцент

Тернопільський національний економічний університет,

РОЛЬ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

Зі зміною реалій сьогодення виникає нагальна потреба [… текст доповіді … ]

Література

1. Алексеєв, С.С. Теорія державного регулювання / С.С. Алексеєв. – К.: ЦУЛ, 2006. – 206 с.

Результати роботи конференції та збірник матеріалів у PDF-форматі будуть оприлюднені на сайті кафедри фінансів і банківської справи (www.pntufinance.com)

Учасники конференції також можуть подавати наукові статті в науковий фаховий вісник ПолтНТУ «Економіка і регіон», черговий номер якого буде надруковано після проведення конференції. Детальну інформацію можна отримати за адресою v171@nupp.edu.ua та на сайті університету www.nupp.edu.ua.

КООРДИНАТИ ОРГКОМІТЕТУ

(068) 794-91-15 – Свистун Людмила Анатоліївна;

(050) 204-14-08 – Глушко Аліна Дмитрівна;

(095) 690-46-44 – Бондаревська Ольга Миколаївна.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Організаційний внесок за участь у конференції становить 200 грн. Кошторис включає витрати на роздатковий матеріал, видання програми, збірника тез доповідей (один екземпляр), сертифікатів учасників та їх розсилку. Кошти перераховувати на реєстраційний рахунок університету: ДКС України у м.Київ п/р 31252227109727, МФО 820172, ЄДРПОУ 02071100, код призначення платежу – 25010100, з позначкою «Конференція кафедри фінансів».

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

15 жовтня 2019 року

900 – 1000 – реєстрація учасників (фойє центрального корпусу).

1000–1200 – пленарне засідання.

1200–1300 – обідня перерва.

1300–1500 – робота секцій.

1500–1530 – брейк-кава.

1530–1600 – підведення підсумків роботи конференції.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, який розташований за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, центральний корпус, ауд. 218.

Завантажити програму конференції

Завантажити матеріали конференції