2019-10-04

12 викладачів отримали відзнаки МОН до професійного свята

4 жовтня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка урочисто відзначили День працівника освіти. Напередодні ректор, професор Володимир Онищенко привітав колективи структурних підрозділів університету.

12 викладачів отримали відзнаки МОН до професійного свята

Святкова програма з нагоди свята передбачала вручення відзнак від Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Шевченківської районної у м. Полтава ради та Подяк ректора.

«Міністерка Ганна Новосад запропонувала підтримати флешмоб – #ДякуюВчитель. І я згадав свого вчителя та вшанував його пам’ять – Олександра Григоровича, свого батька. Для більшості з нас перші вчителі – наші батьки. Дякую тим професорам, які навчили мене і досі діляться знаннями з новими студентами. Я радий, що серед науково-педагогічних працівників нашого університету багато тих, хто продовжує добрі справи своїх батьків. Я пишаюся тим, що працюю в чудовому колективі однодумців, які, не зважаючи на різні потрясіння в місті, області, країні, бурхливі зміни, не відволікаються від головної мети – якісно навчати студентів, майбутнє покоління нашої держави. Дякую, що довірили мені важливу місію – відстоювати честь університету. Успіх нашого університету залежить від успіху кожного без виключення співробітника. Ціную неповторну атмосферу позитиву, яка панує на території університету», – привітав колег ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України та з метою відзначення науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

Романа Міщенка – кандидата технічних наук, доцента  кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель

Олену Філонич – кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів та банківської справи, проректора з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» – нагороджено кандидата технічних наук, професора кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики Анатолія Колієнка

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

Ірину Воронцову – заступника директора з науково-методичної роботи Полтавського коледжу нафти і газу

Тетяну Деркач – кандидата технічних наук, доцента кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем

Світлану Сівіцьку – кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів та банківської справи, проректора з наукової та міжнародної роботи.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагородили:

Ларису Волошко – доцента кафедри фізичної терапії та ерготерапії;

Тетяну Дмитренко – доцента  кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем;

Наталію Магас – доцента кафедри архітектури та міського будівництва;

Миколу Нестеренка – доцента кафедри будівельних машин та обладнання,

Наталію Пінчук – доцента кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів;

Інну Рассоху – доцента кафедри вищої та прикладної математики.

Грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА нагороджено:

Інну Хоменко – директора навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки;

Віктора Чернишова – доцента кафедри українознавства культури та документознавства;

Тетяну Галайду – старшого викладача кафедри економіки підприємства управління персоналом;

Владислава Бойка – старшого викладача кафедри нарисної геометрії та графіки;

Людмилу Болдирєву – д. е. н., доцента кафедри менеджменту і логістики;

Аліну Глушко – кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і банківської справи.

Грамотою Шевченківської районної у м. Полтава ради нагороджено:

Івана Рогозіна – старшого викладача кафедри будівельних машин та обладнання;

Богдана Боряка – асистента кафедри автоматики та електропривода;

Оксану Гордієнко – старшого  викладача кафедри фізичної культури та спорту;

Вадима Дорогобіда – кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри автоматики та електропривода;

Ірину Пасічну – кандидата юридичних наук, секція держуправління кафедри фінансів та банківської справи

Ліну Рибалко – доктора педагогічних наук, професора кафедри фізичної культури та спорту;

Марію Руденко – кандидата архітектури, старшого викладача кафедри архітектури будівель та містобудування

Подякою ректора ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності нагороджено десять співробітників університету, серед яких Валентин Білик – начальник відділу методичного забезпечення навчального процесу, Віктор Вірченко – кандидат технічних наук, доцент, начальник відділу «Деканат по роботі з іноземними студентами», Василь Поливаний – начальник відділу кадрів, Андрій Поставний – директор студентського містечка, Василь Сажко – кандидат історичних наук, доцент, начальник навчального відділу, Катерина Федюн – завідувачка сектору по роботі з грантоутворюючими організаціями відділу міжнародних зв’язків.

Танцювальний клуб «Акцент» і гурт «Сувенір» привітали колектив університету під естрадні хіти.