2018-08-31

30 серпня у ПолтНТУ відбулось розширене засідання Конференції трудового колективу з питання порядку денного: «Звіт ро результати роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка у 2017 – 2018 навчальному році та виконання ум

Участь у роботі Конференції взяли усі науково-педагогічні працівники університету та представники студентства, а також голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Народний депутат України Костянтин Іщейкін.

У своєму виступі ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко відмітив значний розвиток університету, позитивні результати формування контингенту студентів університету, удосконалення організаційної структури, зростання показників наукової діяльності, посилення присутності університету у міжнародному освітньому просторі та значний розвиток матеріально-технічної бази.

Привітав присутніх із початком нового навчального року Народний депутат України Костянтин Іщейкін, який відмітив вклад колективу університету у розвиток освіти і науки як Полтавщини, так і України в цілому. У своєму виступі він закцентував на високому рівні підготовки випускників університету, які розбудовували Полтаву. Костянтин Іщейкін підкреслив важливість розвитку матеріально-технічної бази університету, зокрема завершення будівництва спортивного корпусу, який стане енергоефективним простором з доступною студентам спортивною інфраструктурою.

За особливі заслуги перед Українським народом Костянтин Іщейкін вручив завідувачу кафедри видобування нафти і газу та геотехніки, професору Миколі Зоценко Почесну грамоту Верховної Ради України.

За заслуги перед Українським народом Народний депутат України вручив грамоту Верховної Ради України завідувачу кафедри, професору Миколі Сєрову.