2019-03-27

Більярд – гра на межі філософії і спорту!

У ПолтНТУ завершився особисто-командний Кубкок України зі спортивного більярду «Вільна піраміда»

Більярд – гра на межі філософії і спорту!

Цими словами 19 березня 2019 року в Клубі спортивного більярду ПолтНТУ під час відкриття особисто-командного Кубку України зі спортивного більярду «Вільна піраміда» привітав учасників заступник міністра освіти і науки України, президент Української Федерації учнівського спорту Роман Греба. Разом з ним честь розіграти першу партію на новеньких суперсучасних більярдних столах «Buffalo» випала і народному депутату України, почесному професору ПолтНТУ Костянтину Іщейкіну.

Разом з головою Спортивної студентської спілки України у Полтавській області, ректором Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професором Онищенком Володимиром Олександровичем привітали кращих більярдистів України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти заступник голови Полтавської ОДА Пругло Олег Євгенович, голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України і Української федерації учнівського спорту Вадим Григорович Стеценко, президент Спортивної студентської спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Імас Євгеній Вікторович, ректори інших закладів вищої освіти з Дніпра, Сум, Вінниці, Донбасу, Києва, Краматорська.

У всеукраїнських змаганнях взяли участь 28 спортсменів із 15 закладів вищої освіти. Головний суддя змагань - Безносюк Олександр Олексійович професор, директор Федерації спортивного більярду України з розвитку більярдного спорту (Пул, Снукер, Піраміда) у вищих навчальних закладах України, суддя міжнародної категорії.

Перший же день вивів на позиції лідерів три команди: Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка, Національний авіаційний університет та Національний університет оборони України імені І. Черняховського. Вісім більярдистів (Ключніков Т.М, Гавриленко Р.І., Кропивницький С. В., Пасічник П.О., Чорномиз В.Д., Крейдун О. С., Сєров М. І., Титов К. М. ) вийшли в ¼ фіналу та продовжили боротьбу за Кубок України в особистому заліку.

Напружено пройшов півфінал, і ось уже фінальні ігри!

Не даремно заступник міністра освіти і науки України, президент Української Федерації учнівського спорту Греба Роман Володимирович у своєму вітальному слові під час презентації Спортивного клубу ПолтНТУ 19 березня назвав наш університет чемпіоном з динаміки! Адже саме команда Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка виборола перехідний Кубок та перше місце в командному заліку (Кропивницький С.В., Лазарєв Д. М., Ткачено М.В., Скляренко Т.О., Сєров М.І., Черменський А.В., Шкурупій О.А. Скрильник А.С.). Вітаємо Клуб спортивного більярду ПолтНТУ із заслуженою перемогою і висловлюємо надію, що нова супермена сучасна тренувальна база дозволить біяльярдистам Полтавського національного технічного брати нові висоти професійного спорту!

Друге місце у команди Національного університету оборони України імені І. Черняховського, третє місце посіла команда – Національного авіаційного університету.

В особистому заліку маємо наступні результати:

І місце - Крейдун Олександр Станіславович (Національний університет оборони України імені І. Черняховського);

ІІ місце – Титов Костянтин Миколайович (Харківська державна академія фізичної культури);

ІІІ місце – Пасічник Павло Олександрович (Київський національний університет будівництва та архітектури); Чорномиз Віталій Дмитрович (Київський медичний університет).

В турнірі „Білія” чемпіоном став Титов К. М (Харківська державна академія фізичної культури), друге місце Шаповалов В. В. (Національний авіаційний університет) і третє місце -  Ключніков Т. М. (Національний авіаційний університет).

Щиро вітаємо переможців, бажаємо нових звершень!!!