2018-10-29

Делегація ПолтНТУ ознайомилася із науково-технічною базою Університету Грінвіч

25 жовтня перебуваючи з робочим візитом у Мідвей кампусі Університету Гринвічу делегація ПолтНТУ відвідала наукові лабораторії та майстерні британського університету-партнера.

Делегація ПолтНТУ ознайомилася із науково-технічною базою Університету Грінвіч

Науковці ПолтНТУ ознайомилися із науковими лабораторіями за напрямом Civil Engineering, в яких проводять свої дослідження викладачі Університету Гринвічу та отримують практичний досвід студенти з майже 140 країн світу.

Наукова та лабораторна база факультету інженерії та науки Університету Гринвічу та навчально-наукового інституту архітектури та будівництва ПолтНТУ має багато спільного, адже науковці британського й українського університетів працюють над вирішенням схожих наукових проблем будівельної галузі.

Також представники ПолтНТУ відвідали бібліотеку, яка обслуговує три університети: Університет Гринвічу, Університет Кенту та Університет Кантербері.

Таким чином, науково-педагогічні працівники університету мають унікальну можливість використовувати передовий міжнародний досвід для подальшого розвитку ПолтНТУ!

ІАЦ ПолтНТУ