2018-11-30

Делегація ПолтНТУ взяла участь у мистецькій виставці міжнародного фестивалю «Sino-Polish Art and Design Competition and Art Festival»

7 грудня перебуваючи у Пекіні делегація ПолтНТУ за ініціативи ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка взяла участь в унікальному проекті – мистецькій виставці, яка проходила під час міжнародного фестивалю «Sino-Polish Art and Design Competition and Art Festival».

Виставку було сформовано з робіт студентів із понад 20 університетів Китаю, Польщі, України, Кореї та Литви. На виставці від ПолтНТУ були представлені роботи випускників університету спеціальності «Образотворче мистецтво»: Баршак Дар’ї «Майстри українського бароко», Вєшкіної Вероніки «Шлях без дороги», Сіровської Тетяни «Музика весни» та Татаринової Катерини «Per Aspera ad Astra», які на високому рівні представили український живопис. Мистецьку експозицію ПолтНТУ на виставці презентувала завідувач кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ, кандидат мистецтвознавтва Тетяна Зіненко.

Під час огляду експозицій усі учасники Sino-Polish Art and Design Competition and Art Festival відмітили високий рівень презентованих мистецьких творів Полтавської художньої школи. Куратор виставки та присутні митці, відзначили високий рівень майстерності, розмаїття живописних технік та концептуальну наповнюваність сюжетів творів молодих полтавських художників. Куратор виставки запропонував подальшу тісну співпрацю в організації спільних мистецьких проектів.

Відчутна підтримка адміністрації ПолтНТУ, зокрема ректора університету, професора Володимира Онищенка у розвитку кафедри образотворчого мистецтва та творчо обдарованої молоді, які набувають все більшого міжнародного значення. Під керівництвом молодого та креативного завідувача кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ, кандидата мистецтвознавтва Тетяни Зіненко кафедра має нові перспективи та презентує свої здобутки на світовому рівні.

ІАЦ ПолтНТУ