2018-08-25

Колектив ПолтНТУ приєднався до урочистостей з нагоди 27-ої річниці незалежності України

З нагоди 27-ої річниці від Дня Незалежності України у Полтаві відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника гетьману України Івану Мазепі, до заходу долучились і представники ПолтНТУ.

Більше сотні полтавців зібрались, аби відзначити знаменну для України дату – 27 річницю від Дня Незалежності. Під час урочистостей усі присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих на сході бійців та помолилися за полонених та зниклих безвісти бійців з найшвидшим поверненням додому.

У заході, присвяченому річниці проголошення незалежності, взяли участь представники обласної та місцевої влади, молодь, студентство, представники підприємств, установ, організацій, родини учасників АТО, військовослужбовці, духовенство, освітяни, лікарі, спортсмени, до заходу долучились і представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Святкові урочистості завершились покладанням квітів до підніжжя пам’ятнику гетьману Івану Мазепі.

Тож вітаємо кожного з Вас із Днем Незалежності! Нехай цей святковий день буде сповнений миром і злагодою, теплом і новими здобутками.

ІАЦ ПолтНТУ