2020-09-09

День першокурсника відбудеться у форматі open-air

10 вересня 2020 року у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначатиметься День першокурсника.

День першокурсника відбудеться у форматі open-air

Урочистості заплановані у двох частинах, щоб захід відбувся у безпечних умовах, відповідно до вимог карантину. Деталі щодо графіку участі для кожного факультету – у кураторів груп та в персональних запрошеннях.

Оpen-air свято відбудеться на сцені нової сучасної аудиторії під відкритим небом, яка розташована справа від центрального корпусу університету.

Студентів перших курсів вітатимуть з успішним вступом до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та початком нового навчального року. Традиційно, першокурсникам передадуть Ключ Знань і атрибути студентства.

У зв’язку із особливостями цьогорічної вступної кампанії та умовами протиепідемічних заходів, посвята в студенти відбудеться пізніше – у жовтні, стежте за анонсами.

Після урочистостей студенти вирушать на екскурсію університетом і знайомство з кураторами груп.

Запрошуємо першокурсників долучитися до святкових урочистостей!

Медіа-центр