2018-09-20

Міжнародний день студентського спорту з ПолтНТУ

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – студентський спортивний осередок Полтави!

Міжнародний день студентського спорту з ПолтНТУ

Студенти університету є призерами та чемпіонами як Всеукраїнських, так і світових чемпіонатів з різних видів спорту, а також членами Спортивної студентської спілки у Полтавській області, яка забезпечує розвиток і популяризацію здорового способу життя на Полтавщині. Так, з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту у Полтаві відбувся Спортивний Open air.

Більше п’ятиста представників студентської молоді долучались до масштабного всеукраїнського флешмобу з підтягування, активно танцювали під керівництвом фітнес-тренерів та тренувались, під час наймасовішої руханки Полтавщини. Крім того, з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту, на Полтавщині стартував Міжуніверситетський турнір з міні-футболу, серед команд-студентів закладів вищої освіти.

Фізична культура і спорт є важливою складовою освітнього процесу ПолтНТУ, яка формує командний дух серед студентів і викладачів, а також забезпечує багатогранний розвиток випускників університету.

ІАЦ ПолтНТУ