2019-09-18

Єдина у Полтаві військова кафедра приймає на навчання

Кафедра військової підготовки Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка продовжує набір на навчання за програмами офіцера запасу.

Єдина у Полтаві військова кафедра приймає на навчання

Запрошуються студенти других-п’ятих курсів вищих навчальних закладів міста Полтави, а також громадяни України, які мають диплом не нижче освітньо- кваліфікаційного рівня «бакалавр» та бажають отримати військове звання офіцера запасу.

Навчання на кафедрі здійснюється за трьома військово-обліковими спеціальностями:

• «Бойове застосування змішаних з'єднань, військових частин і підрозділів зв'язку»;
  • «Організація фельд'єгерсько-поштового зв'язку»;
  • «Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв'язку різної потужності».

Професійний відбір на кафедру військової підготовки здійснюється після подачі зайяви (ауд. 205-П) і передбачає: військово-лікарняну комісію на придатність до військової служби у військкоматі, тест з предмету "Допризивна підготовка юнаків", професійно-психологічний тест, залік з фізичної підготовки.

Переваги навчання:

• присвоєння військового звання офіцера зв’язку – молодшого лейтенанта запасу за результатами навчання;
  • перспектива працевлаштування на державній службі та у силових структурах на цивільних засадах;
  • можливість добровільно обрати контрактну форму офіцерської служби у Збройних силах України (з окладом від 10 000 грн. в місяць);
  • студентам, що навчаються у ПолтНТУ – додаткові бали у рейтингу при призначенні стипендій.

Вартість навчання – орієнтовно 7000 грн за рік (оплата здійснюється посеместрово).

Термін навчання – 2 роки (1 раз на тиждень, методом "військового дня", як правило, по суботах).

За додатковою інформацією звертатися: ауд. 205-П ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка, (0532) 56-38-94, (067) 594 87 42, (050) 304 47 11, (050) 571 65 84, (050) 287 47 05