2021-02-18

Erasmus Mundus оголосив конкурс стипендій на навчання у магістратурі іноземних університетів

Erasmus Mundus пропонує студентам українських закладів вищої освіти скористатися стипендійними можливостями для навчання на магістратурі у кількох університетах одночасно і отримати диплом.

Подача заявок на участь у стипендіальній програмі для українських студенті та здобувачів освіти на 2021/2021 навчальний рік відкрита та триватиме до 28 лютого 2021 року, повідомляють на сайті Erasmus.

Студенти можуть обирати з понад ста різноманітних навчальних програм - від лісівництва до цифрових комунікацій. Серед партнерів проєкту – провідні університети Європи, Великобританії, Латинської Америки та Японії. В залежності від обраної програми, існує свій дедлайн подачі заявок.

Серед переваг:

• оплата навчання;
  • щомісячна стипендія розміром 1 000 євро;
  • одноразова виплата на облаштування розміром 1 000-1 500 євро;
  • відшкодування витрат на подорожі до університетів;
  • медичне страхування;
  • гроші на підручники, абонементи до бібліотек, підписки на сучасні видання;
  • доступ до спільноти випускників Erasmus Mundus з усього світу

Усі деталі та необхідна для реєстрації інформація викладені за посиланням на сайті Erasmus Mundus

Як подати заявку

Що потрібно для участі

Зверніть увагу!

• Навчання може тривати від одного до двох років.
  • Ви можете подаватись на програму, навіть якщо вона не повністю відповідає вашій попередній освіті.
  • Переважна більшість програм англомовні. Якщо другий рік навчання відбуватиметься іншою мовою, впродовж першого ви зможете безкоштовно відвідувати мовні курси.
  • Європейська Комісія розробила рекомендації та сценарії щодо подолання викликів COVID-19 під час навчання на Erasmus Mundus програмах.

За наявності додаткових питань та з метою отримання детальнішого роз’ яснення механізму дії стипендіальних програм прохання звертатися на e-mail організаторів: office@erasmusplus.org.ua

З питаннями заповнення заявок та участі у програмі звертатись у відділ міжнародних зв’язківНаціонального університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (каб. 211 центрального корпусу), e-mail: interoffice@nupp.edu.ua.

Медіа–центр