2022-02-19

«EuroTrain in Ukraine»: студентів запрошують на тренінг

26 лютого у Полтаві відбудеться офлайн тренінг «EuroTrain in Ukraine» на тему Європейського союзу та його цінностей. Дедлайн подачі заявок на участь – 19 лютого.

«EuroTrain in Ukraine»: студентів запрошують на тренінг

«EuroTrain in Ukraine» – це пізнавальні офлайн тренінги у різних містах, метою яких є розказати молоді про європейські цінності, заглибитися у світ Європи та розширити свої знання про те, що таке ЄС. Проєкт організовано ВМГО «Європейська молодь України» за підтримки D66.

Тренінги будуть проходити в таких містах: Полтава, Хмельницький, Житомир, Київ. Все це заради однієї цілі – залучити молодь з усієї України до дій.

Для того, щоб взяти участь у заході необхідно заповніть гугл-форму. Взяти участь можна лише в одному із заходів.

Більше інформації про проєкт на сторінках «Європейська молодь України» в Facebook та Instagram.

Медіа-центр