2019-04-08

Франція – новий стратегічний напрям у міжнародному співробітництві ПолтНТУ!

Студенти ПолтНТУ мають унікальну можливість навчатися протягом одного семестру в одній із кращих вищих інженерних шкіл Франції

Франція – новий стратегічний напрям у міжнародному співробітництві ПолтНТУ!

Делегація ПолтНТУ із робочим візитом відвідала The École Pour l'Informatique et les Techniques Avancées (Вища школа інформатики та передових методів, EPITA) у м. Париж, Франція.

Ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та проректор з наукової та міжнародної роботи Світлана Сівіцька зустрілися із директором EPITA Dr. Joel Courtois, начальником відділу міжнародного співробітництва Nazima Canda, проектними менеджерами відділу міжнародного співробітництва Lucie Grasset та Sarah Semari.

Під час зустрічі ректор ПолтНТУ та директор EPITA обговорили сучасні тенденції розвитку систем освіти Франції та України, а також визначили стратегічні напрями міжнародного співробітництва закладів освіти. Презентуючи ПолтНТУ ректор відмітив, що університет розташований в мальовничому місті Полтава, яке має схожість із Парижем своєю архітектурою, давньою історією, традиціями та культурою.

За результатами переговорів було досягнуто домовленості реалізації семестрової мобільності за англомовними освітніми програмами спеціальності «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», спеціалізаціями «Системи штучного інтелекту», «Кібербезпека» та іншими сучасними напрямами ІТ-технологій.

Тож, відтепер студенти ПолтНТУ мають унікальну можливість навчатися протягом одного семестру в одній із кращих вищих інженерних шкіл Франції!