2018-04-04

ГІДНА ОЦІНКА СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ РОБОТИ

На конкурс було подано 46 студентських наукових досліджень із 20 вищих навчальних закладів України. Однак лише автори  16 наукових  розвідок були удостоєні права презентувати їх на ІІ (фінальному) етапі конкурсу.

Виступ Юлії Овсій  під час захитсу.

Серед них і студентка четвертого курсу гуманітарного факультету  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Овсій Юлія (група 401-ГД), яка представила роботу на тему «Правове забезпечення інформаційної діяльності в Україні та за кордоном: порівняльний аспект» (науковий керівник – к. філол. н., доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Тур О.М.).

Члени журі  та наукові керівники студентських робіт.

Наукову розвідку Овсій Ю.А. та її захист було відзначено грамотою у номінації «За наукову новизну та креативність ідей». Подякою від організаторів конкурсу також було нагороджено  наукового керівника  –  к. філол.н. Тур О.М.

Після вручення нагороди.(Ю.Освій і Чередник Л.А.)

За матеріалами
кафедри українознавства,