2020-05-26

Ідеї для організаційної досконалості бізнесу принесли перемогу магістрантці ННІФЕМ

Магістрантка ННІ фінансів, економіки та менеджменту Аліна Жуковець виборола ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика».

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова на базі кафедри транспортних систем i логістики в режимі онлайн відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», в якому взяли участь 65 студентів із 23 закладів вищої освіти України.

Конкурсна комісія визнала однією з найкращих роботу «Логістичне управління бізнес-процесами сучасного підприємства» студентки групи 501-ЕМл Аліни Жуковець – її нагороджено дипломом ІІІ ступеня. Рецензенти високо оцінили новизну та оригінальність ідей, методи дослідження.

«Вивчення закономірностей функціонування та розвитку складних систем дозволяє запропонувати конкретному підприємству модель раціональної організації бізнес-процесів у вигляді безперервної ітераційної циклічної процедури, реалізація якої починається з оцінки рівня ефективності організації бізнес-процесів, встановлення проблем з подальшим переходом на цілеутворення та формування задач, що вирішуються власне бізнес-процесами з метою досягнення цілі комплексного управління організаційною досконалістю», – коментує авторка.

Кафедра менеджменту і логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щороку підтверджує високий рівень підготовки студентів-магістрів спеціальності 073 «Менеджмент» здобутими призовими місцями у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.

Вітаємо магістрантку Аліну Жуковець та її наукового керівника – доцента кафедри менеджменту і логістики Ірину Амеліну з перемогою! Бажаємо подальших наукових досягнень!