2019-11-20

Іван Рогозін отримав диплом кандидата технічних наук

20 листопада на засіданні Вченої ради викладачеві кафедри будівельних машин та обладнання вручили диплом кандидата технічних наук

Іван Рогозін отримав диплом кандидата технічних наук

На підставі рішення Вченої ради від 19.10.2019 р. про присвоєння наукового звання кандидата технічних наук, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко вручив диплом старшому викладачеві кафедри будівельних машин та обладнання Івану Рогозіну.

Нагадаємо, що 19 червня 2019 року Іван Анатолійович успішно захистив кандидатську дисертацію «Обґрунтування параметрів штукатурно-змішувальної установки з вертикальним шнеком» (Спеціальність: Технічні науки. 05.05.02 – Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій).