2020-05-29

Kasta.ua оголосила конкурс студентських есе про карантин

Онлайн-магазин kasta.ua пропонує студентам взяти участь у конкурсі есе на тему «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України».

Kasta.ua оголосила конкурс студентських есе про карантин

Організатори впевнені, що участь у таких проєктах корисна абсолютно всім студентам, оскільки сприяє набуттю нових навичок з сфері роботи з інформацією, аналітичної обробки даних і формування власної позиції щодо даної теми.

Учасниками можуть стати всі охочі студенти – для цього треба просто подати заявку на офіційному сайті проєкту: https://kasta-students.com.ua/ і виконати нескладні вимоги.

«Для участі в конкурсі студент повинен вибрати собі куратора серед викладачів університету. Робота подається тільки студентами, які працюють спільно з куратором. Студент може подавати тільки одну заявку. Викладач / куратор від вузу може курувати до 7 студентів», – наголошують організатори.

Вимоги до робіт:

мова тексту – українська

обсяг тексту – не більше 5 сторінок А-4 шрифтом Times New Roman, кегль 12

дотримання загальних правил орфографії

всі цитати та використані джерела мають бути відповідно позначені

Критерії оцінювання:

відповідність есе тематиці конкурсу;

логічність авторського тексту;

загальна гуманітарна ерудиція;

навик організації академічного тексту, зв'язність, системність, послідовність викладу, культура письма;

грамотність;

нестандартний підхід до питання (think outside the box);

інноваційність запропонованих рішень.

Роботи необхідно направити з 13 квітня по 31 травня на пошту координатора проєкту – PR директора Kasta.ua Наталії Логвін: n.logvin@kasta.ua.

Конкурс відбудеться у два етапи. На першому етапі – з 13 квітня по 20 (подовжено до 31) травня – журі визначить до 5 півфіналістів.

Призовий фонд: (сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи-переможниці і його куратором)

16 тисяч гривень за перше місце

14 тисяч гривень за друге місце

10 тисяч гривень за друге місце

Роботи переможців будуть опубліковані на сторінці конкурсу.