2023-05-12

Клуб спортивного більярду політехніки запрошує на тренування з Заслуженим майстром спорту України Анастасією Коваленко

Клуб спортивного більярду Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує учнівську та студентську молодь міста Полтави долучитися до навчально – тренувальних занять з більярду «Піраміда». Корисними прийомами гри зі спортивними талантами Полтавщини поділиться Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, голова ВП «Федерація спортивного більярду України у Полтавській області» Анастасія Коваленко.

На надсучасній спортивній базі факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стартують навчально – тренувальні заняття зі спортивного більярду «Піраміда» для учнівської та студентської молоді міста Полтави.

Корисними прийомами гри у спортивний більярд поділиться Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, голова ВП «Федерація спортивного більярду України у Полтавській області» Анастасія Коваленко.

Тренування проводитимуться двічі на тиждень:

середа – 16.00 -17.30;

субота – 11.00 -13.00.

Запис бажаючих на заняття здійснюється за телефоном (099)66 59697 - Тетяна Володимирівна Йопа.

Нагадаємо, у політехніці розпочалася реєстрація для вступу на магістратуру.