2024-09-06

Колектив Полтавської політехніки висловлює глибокі співчуття родині колеги внаслідок непоправної втрати

Науково-педагогічний колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» висловлює щирі співчуття колезі, доктору технічних наук, професору кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою Дмитру Єрмоленку з приводу непоправної втрати – загибелі дружини Ірини внаслідок ворожого ракетного обстрілу міста Полтави 3 вересня 2024 року.

Колектив Полтавської політехніки висловлює глибокі  співчуття родині колеги   внаслідок непоправної втрати

Колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримав страшну звістку - внаслідок ворожого ракетного обстрілу міста  Полтави 3 вересня 2024 року родина  доктора технічних наук, професора кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою  Дмитра  Єрмоленка зазнала непоправної втрати – внаслідок ворожої атаки   загинула дружина Ірина.

Висловлюємо щирі співчуття шанованому колезі, сину Данилу, усім рідним, розділяємо  біль  непоправної  втрати та низько схиляємо  голову у глибокій скорботі.

На підтримку родини @studparlament_nupp відкритий добровільний збір коштів для  сина колеги і загиблої  -  студента  спеціальності  144  Теплоенергетика  Данила Єрмоленка.

Посилання на банку

Номер картки банки