2019-08-30

Колектив спланував роботу у історичному для університету році

30 серпня трудовий колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка зібрався, щоб обговорити результати роботи у минулому навчальному році, заслухати звіт ректора та спланувати роботу у особливий для університету рік.

Колектив спланував роботу у історичному для університету році

Перед початком роботи хвилиною мовчання  вшанували пам’ять науково-педагогічних  працівників ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка, які кращі роки свого життя присвятили університету, але уже пішли у засвіти – цього року, на жаль, додалися нові імена.

З вітальним словом до учасників засідання звернулися народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, доктор медичних наук, доктор політичних наук, почесний професор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка  Костянтин Іщейкін.

Ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко підготував звіт про підсумки роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за 2018/2019 навчальний рік та завдання на 2019/2020 навчальний рік.

Про основні результати в освітній, міжнародній та економічній діяльності університету доповіли проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Богдан Коробко, проректор з наукової та міжнародної роботи Світлана Сівіцька, проректор з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку Олена Філонич.

Про роботу структурних підрозділів звітували директорка Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Любов Шумська та директор Миргородського художньо-промислового коледжу ім. Миколи Гоголя ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка  Олександр Дубина.

 «У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від другого серпня 2019-го року наш навчальний заклад перейменовано у Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Це не просто зміна назви, а у, першу чергу, оновлення змісту. І ми плануємо презентацію ребрендингу», – анонсував зміни ректор. Також зазначив, що заклад має підготуватися до відзначення 90-річчя від заснування ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка.

Звіт ректора, професора Володимира Онищенка працівники університету схвалили і затвердили. Окремо затвердили зміни до Статуту, які стосувалися переіменування.

«За сухими словами, що констатують цифри, називають освітні програми, розповідають про можливості для працівників і студентів щодо закордонних стажувань, можливості участі у програмі подвійних дипломів стоять роки титанічної праці всього науково-педагогічного колективу ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка на чолі з ректором. Ми відчуваємо мотивацію рухатися вперед і змінюватися у відповідності до вимог часу», – зазначили науковці і викладачі, які взяли заключне слово. Науково-педагогічні працівники побажали усім успіхів у новому навчальному році, натхнення, сил і здоров’я, щоб втілити усі очікувані позитивні зміни.

Університет залишається освітнім брендом, який забезпечує якісною освітою і відкриває двері до успішної кар’єри.

 

 

 

 

Медіа-центр ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка