2020-12-23

Колектив університету вп’яте за історію нагороджений найвищою Урядовою нагородою

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль привітав колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з ювілеєм і нагородив Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. П’ятеро науково-педагогічних працівників нагороджені персональними грамотами і подяками глави Уряду.

Колектив університету вп’яте за історію нагороджений найвищою Урядовою нагородою

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зачитав вітальний адрес від Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, у якому очільник уряду щиро засвідчив глибоку повагу перед заслугами університету як одного з лідерів сучасної вищої освіти.

«Радий особисто, як представник команди уряду, долучитися до такого феєричного дійства та привітати університет з поважною датою. Передаю слова вітання від Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Кабінету Міністрів України та маю честь вітати колектив, наших шанованих науковців, адже саме колектив є невід’ємною частиною свята – свята науки, інновацій та стрімкого поступу вперед. Щиро вітаю студентів – найпотужнішу рушійну силу нашого суспільства, бережіть традиції, шануйте університет, у якому навчаєтеся. Зичу міцного здоров’я, енергії та не зупинятися на досягнутому!» – додав Сергій Шкарлет.

За вагомий внесок у забезпечення розвитку вітчизняної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди 90-річного ювілею колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Це п’ята відзнака університету на високому державному рівні.

Почесна грамота Кабінету Міністрів України є вищою Урядовою нагородою, якою нагороджуються громадяни України, іноземці, трудові колективи підприємств, установ, організацій, об’єднання громадян з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних і ювілейних дат за сприяння у реалізації державної політики в економічній, науковій, освітній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено:

Олександра Семка – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри архітектури та міського будівництва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Богдана Коробка – доктора технічних наук, доцента, лауреата Державної премії України для молодих учених, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Миколу Зоценка– доктора технічних наук, професора кафедри технології будівництва, керівника наукової школи геотехніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Подякою Прем’єр-міністра України нагороджено:

Андрія Конюка – старшого викладача кафедри архітектури будівель та містобудування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Веніаміна Соловйова – доктора хімічних наук, професора, завідувача кафедри хімії та фізики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Медіа – центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»