2021-08-20

Команда ONE DAY виступить у півфіналі Студентської Ліги Сміху

На другому відбірковому турі Третього фестивалю Студентської Ліги Сміху виступила команда ONE DAY, у складі якої грають представники Полтавської політехніки. Актор театру «Чорний квадрат» і шоумен Олександр Розвяков полтавську команду для виступу у півфіналі.

Команда ONE DAY виступить у півфіналі Студентської Ліги Сміху

З 9 го по 16 серпня 32 команди з усієї України змагались за вихід до півфіналу Третього фестивалю Студентської Ліги Сміху.

Команда ONE DAY виступила на другий день фестивалю:

Зірковий тренер Олександр Розвяков (актор театру «Чорний квадрат», шоумен та імпровізатор) відібрав полтавську команду ONE DAY до півфіналу Студентської Ліги Сміху.

В команді грають засновник, керівник та актор команди, фахівець відділу культури по роботі зі студентами та обдарованою молоддю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ярослав Передерій і член студентського парламенту університету, активіст, молодий креативний актор команди, студент групи 301-А Назар Мальцев.

«Протягом місяця команда готувалася, писала матеріал для виступу. Командам допомагали редактори Володимир Борисов (актор і автор команди «Днепр»), Дмитро Кучмар (продюсер теле-проекту «Improv Live Show» та автор-сценарист «Студії Квартал 95»), Діма Сидоров (фронтмен команди «Любимий город», актор шоу телеканалу ТЕТ). Після фестивалів нас чекає 3 півфінали, 3 фінали і Суперфінал. Готуємось до нового виступу у вересні. Мрії здійснюються, якщо сильно захотіти», - прокоментував Ярослав Передерій.

Медіа–центр