2024-10-16

«Креативне фото в музеї»: Музей науки в Полтавській політехніці запрошує взяти участь у фотоконкурсі

Музей науки НЦ «Мала академія наук України» в Полтавській політехніці запрошує творчу молодь взяти участь у конкурсі світлин «Креативне фото в музеї». Усі бажаючі можуть зробити світлини в локаціях Музею науки, опублікувати на своїх сторінках в Instagram, позначивши університет, та дочекатися результатів конкурсу 10 листопада.

«Креативне фото в музеї»:  Музей науки в Полтавській політехніці  запрошує  взяти участь у фотоконкурсі

Музей науки Національного центру «Мала академія наук України» в Полтавській політехніці  оголошує конкурс «Креативне фото в музеї», який стартує з 17 жовтня.

Запрошуємо всіх бажаючих  ділитися своїми фото з локацій  Музею науки,  публікувати світлини на  власних  Instagram-сторінках  та позмагатися за приємні призи.

Умови конкурсу:

Три автори фото, які наберуть найбільшу кількість вподобайок та переглядів, отримають призи від університету, автор найкреативнішого коментаря до світлини також отримає заохочувальний приз.

Конкурс триватиме до 9 листопада (до 23:59).

Результати конкурсу будуть оголошені  10 листопада 2024 року.

Бажаємо удачі, позитивних емоцій і перемог!