2019-07-20

Курсанти ПолтНТУ склали присягу на вірність Україні!

20 липня курсанти військової кафедри ПолтНТУ урочисто склали присягу на вірність Українському народові.

Курсанти ПолтНТУ склали присягу на вірність Україні!

На базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України відбулось урочисте складання Військової присяги курсантами кафедри військової підготовки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Цього дня курсанти ПолтНТУ вишикувались у лінію взводних колон на плацу для складання військової присяги.

Протягом двох років майбутні офіцери запасу вдало поєднували засвоєння навчальної програми з оволодінням військовою справою на військовій кафедрі ПолтНТУ. Курсанти вже пройшли навчальні збори, які є головним іспитом, адже це завершальний етап перевірки знань та закріплення практичних умінь і навичок, отриманих під час вивчення військових дисциплін.

Серед почесних гостей заходу – Полтавський обласний військовий комісар, учасник АТО, полковник Дмитро Губський, начальник 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України, учасник АТО, полковник Ігор Міцюк, начальник Полтавського зонального відділу військової служби правопорядку, учасник АТО, полковник Володимир Драченко, військовий комісар ОМВК м. Полтави, учасник АТО, полковник Олександр Турченко, представник УСБУ Полтавської області Віктор Сердюк, заступник начальника ГУ ДСНС України Полтавської області, учасник АТО Ярослав Любецький, начальник військового коледжу сержантського складу (ВІТІ), учасник АТО, полковник Кирило Злобін, голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін та ректор ПолтНТУ, підполковник запасу, професор Володимир Онищенко, які у своїх промовах привітали курсантів зі знаменною подією в їхньому житті й з акцентували увагу на тому, що кожен з них –  справжній патріот своєї країни.

Урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові відбулись під керівництвом командира 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України полковника, учасника АТО Ігоря Міцюка.

З вітальним словом звернувся ректор ПолтНТУ, підполковник запасу, професор Володимир Онищенко:

«Від імені багатотисячного науково-педагогічного та студентського колективу ПолтНТУ щиро вітаю курсантів із складанням військової присяги на вірність Українському народові! Дати присягу – це взяти на себе відповідальність боронити ціною власного життя родину, рідну землю, Батьківщину! Запам’ятайте цей день як особливий день непорушної клятви патріота України! Будьте гордістю для ваших батьків та рідних. Служіть країні так, щоби вами пишався кожний громадянин нашої держави. Не забувайте ні на мить, що ви – нащадки героїчного покоління патріотів! Бажаю, щоб знання, уміння та навички, здобуті під час навчання в університеті, знадобились Вам лише в мирний час. Залишайтеся наполегливими, цілеспрямованими й гідними продовжувачами освітніх традицій нашого університету з підготовки висококваліфікованих фахівців, що дозволить із впевненістю стверджувати – рівень випускників військової кафедри відповідає високим стандартам сьогодення. Саме вам продовжувати славні традиції захисників Батьківщини, зміцнювати оборону нашої держави, бути надійною опорою в розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України й словам військової присяги!».

- Шановні курсанти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, щиро вітаю вас із знаменною подією – складання присяги на вірність Українському народові. Я переконаний, що ви сумлінно будете виконувати свій службовий обов`язок. Ця мить для кожного з вас є визначною. Крім того, це – свідчення свідомого вибору віддано служити своєму народові. Саме вам продовжувати славетні традиції батьків і дідів, охороняти мирну працю та спокій українців, бути надійною опорою в розбудові незалежної європейської держави. Вітаю вас, ваших батьків та офіцерів-наставників, – зазначив обласний військовий комісар, учасник АТО, полковник Дмитро Губський.

- Шановні курсанти, я вітаю вас зі складанням військової присяги, вірю, що ви отримали глибокі знання, адже науково-педагогічний колектив військової кафедри надав вам якісну освіту. Тому бажаю вам міцного козацького здоров’я та мирного неба над нашою ненькою-Україною. Миру нам усім, – зауважив голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін.

Від імені майбутніх офіцерів до присутніх звернувся курсант Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відмінник навчання Михайло Кендрич: «Ось і промайнуло 2 роки інтенсивного навчання, хочеться подякувати нашим батькам, викладачам, особливо ректорові ПолтНТУ Володимиру Онищенку за надану можливість пройти справжню школу життя й отримати звання офіцерів запасу. Я вірю, що ми з вами – майбутнє України, тож живімо з любов`ю до батьків та Батьківщини!».

Цього дня перед своїми побратимами та батьками молоді українці присягнули бути вірними захисниками Української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи й незалежності.

Завершився урочистий ритуал складання Військової присяги святковим маршем під звуки оркестру, де курсанти й продемонстрували військову виправку та чіткий стройовий крок.

Курсанти університету, які пройшли військову підготовку, продемонстрували виконання стройових прийомів із карабінами.

Курсантів привітали студентка ННІ ФЕМ і військової кафедри Наталія Крутько та випускник військової кафедри, студент     ННІ ІТМ Владислав Томко.

Прийоми самооборони та рукопашного бою продемонстрували випускники кафедри військової підготовки.

Після закінчення урочистої частини батьки, гості, друзі привітали майбутніх офіцерів із такою важливою подією в їхньому житті.

ІАЦ ПолтНТУ