2018-04-05

Студенти та викладачі ПолтНТУ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»

29-30 березня 2018 р. у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка».

У складі експертної комісії олімпіади взяла участь завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ірина Чичкало-Кондрацька.

До складу учасників олімпіади увійшла студентка кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ Ганна Гончарова. За результатами засідання експертної комісії вона отримала перемогу у номінації «За якісне узагальнення міжнародного досвіду».

За матеріалами кафедри

міжнародної економіки