2020-04-27

Магістр ННІФЕМ став абсолютним переможцем конкурсу наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»

Стали відомі результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека» – найбільшу кількість балів з усіх учасників здобув магістр освітньо-професійної програми «Управління фінансово-економічною безпекою» Анатолій Дерюга.

23 квітня 2020 року у Черкаському навчально-науковому інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека» у 2019/2020 році.

На конкурс надійшло 45 студентських наукових робіт із 35 закладів вищої освіти України.

Магістр освітньо-професійної програми «Управління фінансово-економічною безпекою» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Анатолій Дерюга набрав 185 балів, посів перше місце та нагороджений дипломом першого ступеня.

Переможці з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії статистики, обліку та аудиту набрали 180 і 169 балів. Володарі диплома ІІ ступеня – конкурсанти з Національного університету «Львівська політехніка», ДВНЗ «Університет банківської справи» і Миколаївського національного аграрного університету набрали по 162 бали.

Науковий керівник переможця – доктор економічних наук, професор, лауреат премії президента України для молодих вчених, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Світлана Онищенко нагороджена подякою.

Всього лише одним балом поступилась наукова робота ще одного конкурсанта від Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – магістра з напряму підготовки «Управління фінансово-економічної безпеки» Андрія Максименка і диплом ІІІ ступеня отримала представниця Львівського національного університету імені Івана Франка. Але за ґрунтовний аналіз загроз фінансовій безпеці в умовах діджиталізації його нагороджено Грамотою за висвітлення актуальних проблем фінансової безпеки та творчий підхід до їх вирішення. Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент, лауреат премії президента України для молодих вчених Олександра Маслій також нагороджена подякою за керівництво науковою роботою.

Щиро вітаємо переможців та наукових керівників! Пишаємось здобутками, бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!