2022-12-21

Магістрантки спеціальності «Міжнародні економічні відносини» успішно захистили дипломні роботи на базі Полтавської ТПП

Магістрантки спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» успішно захистили випускні кваліфікаційні роботи.

20 грудня 2022 року на базі Полтавської Торгово-промислової палати відбувся виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт студенток другого освітнього рівня магістр спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» ННІ фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Широкому загалу було представлено кваліфікаційні дипломні роботи на актуальні теми, такі як: «Гендерна політика в країнах світу: національний та наднаціональний аспекти», «Стратегічні напрями трансформації світових інвестиційних потоків в умовах мінливого безпекового середовища», «Роль цифрового маркетингу в активізації міжнародної діяльності підприємства», «Інноваційні підходи до управління активами на світовому ринку дорогоцінних металів», «Зовнішньоекономічна стратегія підприємств виноробної промисловості», «Розроблення експортоорієнтованого бренду як стратегічний напрям розвитку підприємства туристичного бізнесу» тощо. Усі студентки успішно захистили випускні кваліфікаційні роботи.

Голова екзаменаційної комісії – президент Полтавської Торгово-Промислової Палати Володимир Борисенко відзначив значну актуальність висвітлених тем та практичну цінність представлених робіт.

Нагадуємо, чотирьом науковицям політехніки присуджено Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік.

Медіа-центр