2019-12-26

Магістри-управлінці успішно захистили кваліфікаційні роботи

Магістри-управлінці успішно захистили кваліфікаційні роботи

Магістерські роботи захищали 9 студентів денної форми навчання, (група 601-ДС) та 24 студенти заочної форми навчання (група 2мДС).

До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощук; заступник голови – доктор економічних наук, професор кафедри публічного управління, адміністрування та права Володимир Гришко; секретар – ст. викладач кафедри публічного управління, адміністрування та права Галина Трегубенко. Члени комісії: доктор наук з держ. управління‚ професор Микола Лахижа; доктор наук з держ. управління‚ доцент, професор Володимир Задорожний; доктор юридичних наук, доцент, професор Володимир Божко; кандидат наук з держ. управління‚ доцент Інна Кульчій.

«Під час захисту дипломних кваліфікаційних робіт студенти показали глибокі, вичерпні знання всього навчального матеріалу, розуміння сутності і взаємозв’язку явищ, процесів і подій, уміння використовувати системні наукові відомості, які отримали під час навчальної та практичної підготовки», – відзначив доктор наук з державного управління‚ професор Микола Лахижа.

«Магістранти показали належні і достатньо повні знання, які застосували у дипломних кваліфікаційних роботах, уміння самостійно аналізувати і застосовувати основні положення теорії для вирішення практичних завдань», – коментує кандидат юридичних наук, доцент Ірина Пасічна.

Вітаємо випускників Національного університету імені Юрія Кондратюка із захистом, бажаємо кар’єрного зростання та успіхів у реалізації поставлених цілей!