2018-03-14

Учні Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 завітали до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Математика, фізика, хімія відіграють важливу роль в житті людини.

Саме з цією метою 13 березня 2018 року учні Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області завітали до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Практичне застосування цих предметів лежить в основі фінансів, механотроніки, будівництва, архітектури, нафтогазової справи та інших спеціальностей.

Захід розпочався із зустрічі та привітань ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, д.е.н., професора Володимира Олександровича Онищенка.

Оновлено угоду про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Полтавською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №3.

Разом з директором Іриною Миколаївною Грінь учні Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області  ознайомилися з умовами навчання та сучасною матеріально-технічною базою університету.

Учні відвідали музей університету

сучасні мовні центри. Саме в американському центрі волонтер Корпусу Миру Linda Katz провела лекційне заняття

виставку механотроніки

лабораторію кафедри технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів

лабораторію механотроніки

лабораторію кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів

сучасну лабораторію нафти і газу.

Вивчення предметів фізико-математичного напряму є основою економічного зростання держави, науково-технічного прогресу, забезпечення конкурентоспроможності України.

За матеріалами кафедри ФіБС