2018-10-11

ПолтНТУ підписав меморандум про співпрацю з Громадською спілкою “BUILDIT Ukraine”

ПолтНТУ продовжує активно впроваджувати в освітній процес сучасні інформаційні технології.

Відповідний меморандум підписали на засіданні розширеної вченої ради навчально-наукового інституту архітектури і будівництва ПолтНТУ ректор університету Володимир Онищенко та голова Громадської спілки “BUILDIT Ukraine” Роман Макаров.

Реалізація меморандуму передбачатиме інтеграцію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у освітній процес та розширення практичних навичок студентів, проведення онлайн-вебінарів, круглих столів, семінарів та онлайн-курсів BUILDIT Lab задля зростання українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей.

ІАЦ ПолтНТУ