2022-03-02

Мешканці студентського містечка звертаються зі словами вдячності за те, що університет піклується про своїх студентів

«До мене, як до президента Студентського парламенту, звертаються студенти – мешканці студентського містечка зі словами вдячності, що у такий нелегкий час університет піклується про своїх студентів.

Університетська їдальня готує безкоштовне гаряче харчування для мешканців гуртожитку. На території студентського містечка облаштовані укриття, студенти забезпечені водою, продуктами та засобами першої необхідності.

Зараз ми повинні бути як ніколи згуртованими, допомагати і підтримувати одне одного!» – прокоментувала Президент студпарламенту Людмила Билим.

Раніше ректор проінформував про роботу адміністрації університету.

Нагадаємо, працюють номери гарячої лінії університету і психологічна служба:

(099) 024 50 72 – прямий номер телефону для зв’язку з ректором

(066) 690 53 39, (0532) 569 894 – приймальня ректора