2022-04-04

Мистецтво «Лютує»: студенти політехніки презентували творчий проєкт на підтримку захисників

Студенти Полтавської політехніки презентували творчий проєкт на підтримку Збройних сил України, сил територіальної оборони та всіх, хто щодня стоїть на захисті цілісності та незалежності України. Їх творчі роботи увійшли до відео для нової пісні «Лютує» від дуету реп-виконавця Артема Лоіка та співачки Абіє.

33 студенти творчих спеціальностей – «Архітектура та містобудування» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» візуалізували рефлексії на тему війни для нового треку «Лютує», який презентував  відомий реп-виконавець випускник, а нині керівник Центру культури і студентської творчості Артем Лоік.

За його словами, мистецтво покликане передавати той біль, смуток та гнів, які панують у серцях українців, а пісня, написана в часи консолідації спільних зусиль в ім'я Перемоги, служитиме нагадуванням про смерть тисяч загиблих співвітчизників. Разом зі Студентським парламентом він започаткував новий творчий проєкт на підтримку Збройних Сил України.

«Ця війна докорінно змінила життя кожного з нас... Жорстока, кривава, нелюдська боротьба за право бути незалежними. Незламні сини і дочки України нині стоять на захисті Батьківщини, і твердо переконані:

«Якщо ворог прийшов відібрати рай,

Я його затягну за собою в пекло!»

Ми ж благаємо повернутися живими та впевнені у якнайшвидшій перемозі!» – говорять автори проєкту.

Над мистецькими роботами працювали: Ірина Мороз (група 101-А), Софія Грошева (101-А), Марина Хоменко (301-А), Владислава Пацула (201-А), Дмитро Цівінський (102-А), Анастасія Олійник (201-А), Карина Баштова (102-А), Владислава Мицик (301-А), Микита Вжешневський (301-А), Олена Нетребенко (201-А), Руслана Позняк (301-А), Дарина Бєлінська (201-А), Діана Семенець (201-А), Анастасія Шевченко (301-А), Дар'я Калюжна (301-А), Поліна Остапенко (301-А), Назар Мальцев (301-А), Катерина Кушнірова (101-А), Вероніка Міськова (101-А), Діана Пастернак (102-А), Юлія Ландар (101-А), Дмитро Панченко (101-А), Анна Квасневська (102-А), Анастасія Коростельова (101-А), Даніл Кудінов (201-А), Дмитро Крючко (102-А), Ксенія Малій (201-А), Евеліна Бєляєва (102-А), Дар' я Старостіна (102-А) – Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою, Анастасія Жалій (201-АОП), Ольга Глущенко (201-АОП), Інна Гончарова (301-АОП) та Юлія Більчук (101-АОП) – гуманітарний факультет.

Під час війни студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» не залишаються осторонь будь-яких соціальних ініціатив, займаються збором гуманітарної допомоги, ліків на потреби Збройних Сил України, внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від російської агресії.

Нагадаємо, на території студентського містечка Полтавської політехніки працює волонтерський штаб, де активно збирають гуманітарну допомогу, а Cтудпарламент Полтавської політехніки записав звернення до друзів закордоном.

Медіа-центр